Вихідні створені для того, щоб відпочити з користю. Пропонуємо заходи, на яких ви з дитиною зможете дізнатися для себе щось нове.

Kid’s education. Обираємо альтернативну школу

Альтернативи звичайній школі існують. До цієї зустрічі запрошуються батьки, діти яких планують йти до школи у 2018 році і які ще вагаються щодо вибору альтернативної освіти.


Майстер-клас «Картина маслом» на ВДНГ для дорослих та дітей

Професійна художниця Оксана Семенюк дозволить вам з дітьми перевірити, чи зможете ви намалювати майже будь-яку картину, яку тільки забажаєте.


Правила покарання, або коли та за що карати дітей?

За що варто, а за що не можна карати дітей, і як правильно це робити? Які правила мають бути встановлені? Про це ви дізнаєтеся під час тренінгу.


Дитячий кулінарний майстер-клас. Все про шоколад з Дашею Малаховою

Солодкоїжкам буде цікаво не лише їсти смачненькі шоколадні тістечка, а й вміти їх самостійно готувати, дізнавшись рецепти від відомого кулінара.


Бранч для батьків «Страшні дитячі запитання»

Теми смерті та втрати рано чи пізно постають у розмові з дитиною. Що казати їй про це? Як пояснювати? Чому «групи смерті» стали дедалі більш популярними серед підлітків? Це планується обговорити на бранчі для батьків дітей різного віку.


Безкоштовний майстер-клас з математики та конструювання

Математичний майстер-клас для найменших допоможе ознайомити учнів з найпростішими математичними операціями (додавання, віднімання, прості геометричні фігури, знаки рівності, та величини) за допомогою конструктора.


Танці для дітей

Програма передбачає творчі фізичні заняття для дітей 5–10 років. Рух сприяє розвитку дитини, тож мотивуйте її до активності.

Поділитися цією статтею