Здорові сніданки, уроки мистецтва та освіта майбутнього. Зібрали для вас головне про освіту за тиждень.

Відкрито 50 нових вакансій для фахівців з освіти

man-791049_960_720-1

Міносвіти оголосило про відкриття 50 нових вакантних посад фахівців з питань реформ. Кінцевий термін подання документів — 10 лютого. Поспішіть використати цей шанс!


Підвищення кваліфікації вчителів: 150 годин і 7 компетентностей

laptop-2557572_960_720 (1)

Міносвіти затвердило Типову освітню програму організації і проведення підвищення кваліфікації педагогічних працівників. Розповідаємо, про що цей документ, хто здійснюватиме підготовку тренерів і вчителів (підказка: «Освіторія» долучилася до цього завдання) та які нові компетентності необхідно мати.


Як вчаться студенти вишів, яких взимку переводять на дистанційне навчання

IMG_20180124_234659

У деяких вишах студенти цієї зими не відвідують заняття. Які причини такої структуризації освітнього процесу та чим замінили аудиторне навчання — розпитали в самих студентів подробиці цієї ситуації.


9 лайфхаків, як мотивувати дитину робити «домашку»

giphy-8

Щовечора починається один і той самий головний біль — домашнє завдання. Дитячий психотерапевт, арт-терапевт Мар’яна Серажим розповість, як вмотивувати дитину на виконання «домашки» і допомогти їй стати успішнішою.


Чому Україні загрожує спалах дифтерії: 5 запитань лікарю Комаровському

cover_komorovskiy

Поки країна занепокоєна спалахами кору, відомий дитячий лікар Євген Комаровський застерігає від значно небезпечнішої недуги, спалах якої забрав у 1990-х роках 696 життів — дифтерії. А вберегтися від неї можна, якщо…


Чого має навчати сучасна освіта: дискусія на World Education Forum

cover_buzz

Технології об’єднали людей, але разом з тим зробили світ більш складним, нестабільним та незрозумілим. Під час World Education Forum експерти розповіли: щоб освіті підлаштуватися під ці зміни, потрібно…


Крок за рамки: як зацікавити дітей візуальним мистецтвом

louvre_cover1

Сучасні діти менше цікавляться мистецтвом, адже замість картинних галерей у них є Instagram та Facebook. Однак можна підлаштуватися під особливості нового покоління та викликати в нього інтерес до культурних здобутків. Як саме — розповідає методист Новопечерської школи Інна Большакова.


Як збирають «добровільні внески» у школах інших країн

nopay_noplay

У центрі шкільного скандалу, який обговорює зараз європейська громадськість, — добровільні внески на потреби навчального закладу. Точніше — добровільно-примусові. Розповідаємо, як вирішують такі конфлікти за кордоном.


Як навчити дитину вигадувати та розповідати історії

fairy-tales-quiz

Про те, як вчителю застосовувати сторітелінг, ми вже розповідали. А чи реально навчити цього дітей? Дізнавайтеся у нашому матеріалі.


7 причин, чому шкільні твори відбивають бажання творити

cover_writing

Учням не дуже подобається писати твори. Вони бояться проявити фантазію і творчість, адже в правилах написання шкільних творів цього не передбачено. Психолог, представниця школи «Пишущий психолог» Лідія Ковальчук ділиться порадами, як виправити цю ситуацію.


Як у різних країнах ставлять оцінки

reshetnikov8

Подекуди — 20-бальна система оцінювання, а подекуди — оцінки літерами. Про відмінності між підходами та інші особливості — читайте в нашій статті.


П’ять здорових сніданків школяра

cover_lunchbox

Ланч-бокси — чудова можливість подбати про те, щоб обід вашої дитини був корисним, апетитним та смачним, а дитині не доводилося постійно купувати перекуси в їдальні. Ми поговорили з Анною Ватан — мамою, фахівцем зі здорового харчування — про те, які продукти варто додати до раціону школяра.

Поділитися цією статтею