Секрети успіху найкращого вчителя, глобальна компетентність і робота в приватній школі. Зібрали для вас головні тексти про освіту за тиждень.

Як вчителю влаштуватися на роботу в приватну школу

cover_new_opportunities

Побутує міф, що просто так влаштуватися до приватного закладу неможливо. Та насправді це не так уже й складно. Розповідаємо, як підготуватися до співбесіди та про що не варто писати у Facebook.

Читати далі >>>


Як шкільна освіта допомогла Ізраїлю стати батьківщиною стартапів

cover_israel

Стартапи — невід’ємний елемент сучасної культури підприємництва. Однак для їх створення необхідні «світлі голови». Ізраїль навчився змалечку підштовхувати до створення власного креативного бізнесу. І вдалося це саме завдяки…

Читати далі >>>


Чи варто викладати в школі, де навчається ваша дитина: думка психолога

cover_toteach1

Звичайно, це зручно, коли ви можете контролювати свою дитину в навчанні, не відволікаючись від робочого процесу. Однак чи не переважать негативні наслідки будь-яку користь від такої ситуації? Розмірковуємо над цим питанням разом із психологом Катериною Гольцберг.

Читати далі >>>


Паул Пшенічка: «Освіта — це завжди незакінчений процес»

cover_paul1

Переможець премії Global Teacher Prize Ukraine 2017 Паул Пшенічка став першим вчителем, який увійшов до рейтингу «100 найвпливовіших українців» за версією видання «Фокус». У чому секрет його освітньої методики? Найкращий учитель сам поділився рецептами свого успіху.

Читати далі >>>


Що повинні знати і вміти учні у 2018 році: рекомендації PISA

cover_pisa

Для сучасних учнів головним стає не стільки вміння робити складні математичні обчислення та запам’ятовувати довжелезний список історичних дат, скільки володіння глобальною компетентністю. Пояснюємо, що це та як цьому навчити дітей.

Читати далі >>>

Поділитися цією статтею