Ексклюзиви «Освіторії» з улюбленими українськими артистами, письменниками, видавцями, спортсменами, зірками кулінарії. Як віднайти в дитині таланти та знаходити спільну мову з поколінням Альфа, полюбити книги та стати чарівником для дітей Сходу, розповідають Олег Скрипка, Тіна Кароль, Сергій Жадан, Тарас Тополя, Іван Малкович, В’ячеслав Узєлков, Євген Клопотенко. Долучайтеся до читання, буде драйвово та смачно!

Чого нас навчають діти: Тіна Кароль про секрети виховання

Чого Тіна Кароль і її син Веніамін навчаються одне в одного? Чим відрізняються юні представники покоління Альфа від уже непогано нами вивчених «зетів» і які цікаві риси характеру демонструють? Чому варто навчати дітей змалечку відрізняти мрії від бажань? Які сучасні підходи використовують у школах Англії, щоб учні не нудилися, вивчаючи математику? Чому форма в школах — це круто? Маємо відповіді:)


Що почитати: поради від суперзірок Книжкового Арсеналу

Іван Малкович, Лілія Гриневич, Петро та Марина Порошенки, Євген Клопотенко, Євген Ніщук — про улюблені книжки, які вони читають самі, та зіркові книгопідказки, що цікавого та ненудного купувати дітям, щоб книжечки й справді надавали крила. 


Як розкрити таланти дитини? Лайфхаки багатодітного тата Олега Скрипки

Вчені досі б’ються над загадкою, чи існують «ген інтелекту» та «ген геніальності», а український рок-гігант Олег Скрипка вже розкрив таємниці обдарованості й дитячих талантів, опираючись на досвід багатодітного татуся. Чи до снаги батькам зростити дитину «талановитою», чи талант — це вроджене? Що робити мамам і татам, щоб таланти дитини розкривалися сповна? Як дорослим не втратити авторитет, коли роль вихователів підступно перетягують на себе гаджети?


Сергій Жадан: Важливо, щоб діти зі Сходу відчували, що не відрізані цією війною

Чого прагнуть та в якому дитинстві зростають діти на Сході? Які міфи про Україну письменнику доводиться спростовувати під час закордонних турів? Яких умов бракує, щоб українці оговталися від книгобайдужості? Чи вабитиме жива книжка гаджетизовані покоління? Які книги Сергій Жадан купує семирічній донечці Марійці? Ексклюзивне інтерв’ю з улюбленим письменником.


На татових жигулях і в костюмі з технічної замші — як зірки провели свої випускні

«Освіторія» провела зіркову розвідку та приготувала для вас кумедні й романтичні історії від відомих українців про незабутні моменти прощання зі школою. А свої історії нам розкажете? Чекаємо в коментарях і сміятимемося разом:)

Поділитися цією статтею