Вчимося говорити з дітьми про бідність і голод за допомогою мемо-гри, а корисну інформацію про щеплення подаємо за допомогою квізів. Організовуємо театралізовану діяльність для учнів початкових класів за допомогою речей, які завжди під рукою. Молодших учнів зацікавлюємо англійською за допомогою… барабанів. Для старшокласників — буктрейлери та скрайбінг. І абсолютно для всіх — такі методи розвитку критичного мислення, як РАФТ, коло Венна та мозковий штурм. Вивчаємо, надихаємось і застосовуємо на уроках із задоволенням.

Найбільший урок у світі: Як провести у своєму класі?

Назви загрозливих хвороб не повинні лякати дітей, ви погоджуєтесь? Отож, вчимося малювати кір і дифтерію, а назви інших інфекцій вивчаємо, граючи в «Бінго». А ще вивчаємо 18 цілей сталого розвитку планети за допомогою мемо-гри з картками. Це чудова можливість почати в класі дискусію, що таке бідність, голод і як самі діти це розуміють.


Театр на уроці: практикум для початкової школи

В одній з освітніх програм для початкової школи є змістова лінія «Театралізуємо», яка передбачає залучення учнів до сценічної творчості. Саме вона дає дітям змогу імпровізувати, вчить моделювати різні ситуації спілкування та сприяє розвитку емоційного інтелекту, вчить уміння мобілізувати себе та інших. Ідеями про те, як перетворити урок на живий учнівський театр, надихаємося з матеріалу.


Як барабани допомагають вивчити англійську

Як на рахунок того, щоб влаштувати дітям найгучніший урок? Замість полохливого пригадування завченої теми учень на уроці може співати, грати на барабанах, танцювати. А головне — на таких веселих музичних заняттях зникає страх помилитися, негативне ставлення до опанування нової мови, зневіра у власних силах. Як провести урок англійської з барабанами чи іншим гучним приладдям, розповідаємо в статті.


4 методи розвитку критичного мислення в початковій школі

Навичка критичного мислення — одна з найзатребуваніших у майбутньому. Розвиваємо її, використовуючи з дітьми на уроках метод передбачення, метод РАФТ, коли школярі пишуть твори, чи методику Коло Венна, якщо дітям треба порівняти предмети чи поняття. Вишенька на торті — класичний мозковий штурм. 


Три ідеї творчих проектів на уроках, що зацікавлять старшокласників

Ваші старшокласники будуть у захваті, якщо запропонуєте створити під час уроку комікси або короткі мальовані відео, які модно називати скрайбінг. А на уроках історії чи географії можете візуалізувати певний період, накреатививши з підлітками буктрейлер. Маємо для вас детальні інструкції тут:

Поділитися цією статтею