Сьогодні, 7 жовтня, стане відоме ім’я переможця конкурсу Global Teacher Prize Ukraine. Зібрали для вас історії всіх фіналістів.

Вікторія Биркович — вчителька початкових класів з Ужгорода, яка використовує лісову педагогіку та кольоротерапію. Вона навчає дітей критичному мисленню через дослідження та ігри.

читайте далi > > >

Тетяна Веркалець — вчителька з Полтави, яка заснувала власну творчу лабораторію. У навчальному процесі полтавська вчителька дотримується індивідуального підходу до кожного класу і кожної дитини.

читайте далi > > >

Наталя Гладких — вчителька з Києва, яка навчає дітей з інвалідністю. Зараз її мета та мрія — інклюзивна школа чи навчальний центр. Перший крок на шляху до мети — літній інклюзивний табір Space camp.

читайте далi > > >

Владислав Качур — викладач іноземних мов з Вінниці, який дозволяє на уроках грати у комп’ютерні ігри та готувати їжу. Він також постійно спілкується з дітьми у Facebook. Пояснює, що набагато легше мотивувати учнів вчитися, якщо розмовляєш із ними їхньою цифровою мовою.

читайте далi > > >

Паул Пшенічка — вчитель фізики і астрономії з Чернівців, який має власну планету. Він створив академію «Квазар», яка з часом перетворилася на відоме в усьому світі молодіжне наукове товариство.

читайте далi > > >

Поділитися цією статтею