Ще недавно нові технології були досить складними в користуванні. Тож освітяни побоювалися їх та зітхали: ще одна річ, на опанування якої мені не вистачить часу. Але нині ШІ стає доступним помічником кожному вчителеві, таким собі джином, що виконує професійні бажання освітян. Зібрали для вас статті про те, як скористатися наявними можливостями: додатки, посилання, ідеї та практичні інструменти із ШІ.

Подружіться вже з тим ШІ: 16 простих і практичних інструментів

Світом шириться нове поняття — «цифрова бідність». На виставці Bett у Лондоні цифрову бідність визначають як «нездатність повноцінно взаємодіяти з онлайн-світом, коли, де і як це потрібно». Щоб не наздоганяти цифрове майбутнє освіти, варто вже сьогодні подружитись нарешті з тим ШІ. Можна неквапом. Головне — з допитливістю й розумінням, як саме це допоможе покращити навчальний процес. Підготували для вас 16 простих інструментів на щодень.


Яку роботу вчителя може виконати ChatGPT: робимо ШІ своїм асистентом

Яку вчительську роботу можна перекласти на ChatGPT? У Великій Британії кожен третій учитель уже користується штучним інтелектом, щоб розвантажити себе. Записали для вас поради, як ШІ може полегшити роботу вчителів. А також приклади ефективних запитів до ChatGPT.


Що таке PedTech та як технології змінюють педагогіку?

Які тренди та неймовірні технологічні досягнення підкорюватимуть освітню сцену у 2024 році? Команда «Освіторії» та Новопечерської школи відвідала наймасштабнішу технологічну виставку освіти Bett 2024 у Лондоні й ділиться знаннями та практичними кейсами.


Освітні тренди 2024: оцінки від ШІ, ранкові кола вчителів, читання по-новому

Функція традиційного оцінювання має перейти до штучного інтелекту? І він же опікуватиметься обдарованими дітьми? Що ж він зможе запропонувати та навіщо все це? Зібрали для вас глобальні тренди, що пануватимуть в освіті у 2024 році, за прогнозами експертів. 


Спільні зусилля для подолання освітніх втрат: тьютори, портали та ШІ

Надолуження освітніх втрат — це забіг на довгу дистанцію. І що довше ми зволікаємо, то серйозніше збільшується ця дистанція. Але не варто панікувати. У цій справі вчителю теж здатен допомогти ШІ. І вже робить це в Україні, чим може скористатися кожен педагог. 

Поділитися цією статтею