Непевність, зміни часто викликають бажання «завмерти», знизити активність, немов в очікуванні чогось, відкласти справи на потім. Але літо любить енергійних. І воно нині не менш гаряче, ніж торік: є чимало важливих та приємних справ, якими варто зайнятися. Дітям, батькам та вчителям — літнє перезавантаження.

Не сидіть вдома: 9 креативних дитячих активностей цього літа

Не дамо карантинним обмеженням зробити літо нудним для дітей! Хоча асортимент розваг значно обмежений, є чимало нових активностей, які можна запропонувати. Ігри вашого дитинства, наших пращурів, інших народів, ідеї нових веселощів за мотивами улюблених фільмів, знайомство з секундоміром чи таймером — обирайте ідеї на будь-який смак.


З’їсти смішинку: 15 книг для веселого читання з дітьми

Думаєте, нереально, щоб дитина за літо не відвикла від книжки, та ще й полюбила читати? Секрет простий: запропонуйте їй те, що викликає сміх. У списку  найсмішніші книжки, серед яких і вірші, і оповідання, і повісті для дітей молодшого та середнього шкільного віку.


5 причин подати заявку на Global Teacher Prize Ukraine 2020

Липень — час не лише для відпочинку вчителів, а й для того, аби номінувати себе або колегу на премію Global Teacher Prize Ukraine. Головну нагороду недарма називають вчительським Оскаром — статуетка така ж золота і красива, а визнання таке ж престижне й гучне. Та окрім переможного призу, премія має спеціальні номінації від партнерів. Ще є час подати заявку до 1 серпня, тож читайте 5 найпереконливіших причин, навіщо це робити.


Встигнути до 1 вересня: 5 важливих речей, які треба зробити батькам школярів і студентів

Майбутній навчальний рік позначений невизначеністю: ніхто не може передбачити, який саме формат навчання очікує на дітей та вчителів у вересні. Але підготуватися цілком можливо: прокачати навички самоорганізації, потренуватися працювати з цифровими інструментами та налаштувати себе на спокійне і продуктивне навчання. Перед вами — п’ять «must do», які треба встигнути до 1 вересня.


Літня підзарядка вчителя: де шукати натхнення перед новим навчальним роком

Літо в розпалі — а отже час повноцінно відпочивати, шукати натхнення та будувати плани на новий навчальний рік. Ніхто не може сказати напевне, яким він буде. Зрозуміло лише одне — вчителі знову відіграватимуть ключову роль у світі, який розгойдує від невизначеності та викликів. 


Сепарація від батьків: 5 причин, чому вашій дитині потрібен літній відпочинок без вас

Діти як ніколи потребують активного відпочинку на природі та живого спілкування з однолітками. У якому віці відпускати синів і доньок до літніх таборів та чому це слід робити, щоб нічого не втратити на шляху дорослішання: 5 важливих причин.


Читати далі


Повертаємо кошти за навчання від приватних шкіл і дитсадків: пояснення юриста

Влітку не всі можуть відправити малюка, як торік, до дитсадка, бо карантин вніс свої нюанси. Що робити, якщо дитина залишалася вдома, а дитячий садок відмовляється повертати кошти за «карантинні» місяці, хоча не надавав послуг? Чи має приватна школа компенсувати кошти за харчування, гуртки та інші «плюшки», які недоотримала дитина за час дистанційного навчання? Ці та інші випадки аналізує юрист, а також розповідає, як діяти, аби повернути своє.

Поділитися цією статтею