Освітні суперзірки з різних країн розповідають, як виховати справжніх громадян світу з глобальним мисленням, яким чином онлайн-освіта змінить майбутнє вишів, чому найкраще навчається той, хто навчає інших. А ще дають блискучі поради батькам неслухняних дітей і діляться життєвою мудрістю.

Урок про толерантність від світової фіналістки Global Teacher Prize

Марджорі Браун входить до ТОП-10 найкращих учителів світу Global Teacher Prize 2018 року і викладає історію в приватній школі в Південно-Африканській Республіці. Громадська активістка певна: усі діти — представники різних культур, національностей, рас і статі — мають право та можуть жити і навчатися разом.


Як онлайн-освіта змінить майбутнє університетів

Засновник некомерційної освітньої платформи EdX Анант Агарвал розповідає, якою буде освіта в університетах через 12 років, як розвиватимуться робочі місця та як швидко роботодавці й працівники зіштовхнуться з необхідністю серйозної трансформації навичок. 


Філософ освіти Ґаррі Джейкобс: Найкраще навчається той, хто навчає інших

Чинний член Римського клубу, американський письменник Гаррі Джейкобс шукає відповіді на запитання: як Україні побудувати найкращу в світі систему освіти? Що нам потрібно зберегти, чого позбутися, а що створити нового та як не перетворитися на донора талантів для інших успішних економік?


Чому діти не слухаються та що робити батькам?

Як говорити з людьми, щоб вони вас не просто слухали, а й чули? Як спілкуватися з дітьми, щоб вони ділилися своїми думками та переживаннями? Відповіді має міжнародний медіатор Годфрі Спенсер — близький друг Маршала Розенберга, який створив метод ненасильницької комунікації.

Юло Вооглайд: Вчителів називаю чудотворцями 

Батько 10 дітей, естонський мислитель та експерт у сфері трансформації освіти Юло Вооглайд — про універсальні закони розвитку, сім’ю як найважливіший освітній інститут та цінність творчості.

Шалва Амонашвілі: 7 мудрих порад учителям і батькам у вихованні

Чому вчителю не варто розмахувати перед учнями оцінкою, наче жезлом? Як дарувати дитині подарунки правильно? Чому зелена паста в зошитах учнів — це краще, ніж червона? Якими учнями варто пишатися? На ці та інші запитання відповів під час зустрічі з освітянами в Києві засновник гуманної педагогіки Шалва Амонашвілі.

Поділитися цією статтею
Автор: