До 1 вересня лічені дні, і ви напевне святкуєте, квапливо закінчуєте передшкільний шопінг і складаєте плани на новий навчальний рік. «Освіторія» пропонує найкорисніші матеріали, які допоможуть увійти в навчальний ритм і батькам, і вчителям, і дітям. 

Як батькам адаптуватися до «шкільного режиму»?

Багато уваги перед початком нового навчального року присвячено школярам. Воно й зрозуміло: з лінивого режиму канікул їм треба перемкнутися на активний навчальний процес. Проте ми не можемо оминути увагою батьків, які з приходом вересня також матимуть додаткове навантаження. Для мам і тат ми підготували кілька простих у виконанні, але дуже дієвих рекомендацій, які допоможуть легше пережити початок навчального року вашої дитини.


Школа в радість: як налаштувати дитину на новий навчальний рік

Після розслабленого літнього життя дітям важко звикнути до шкільного режиму. Раптом потрібно вранці вставати, ходити на уроки, а після них — пам’ятати про домашні завдання. Як допомогти дитині емоційно включитися в новий навчальний рік? Спробуємо розібратися, що полегшить доньці або сину адаптацію до шкільних буднів.


Дев’ять ідей, як відсвяткувати перший дзвоник

Шкільна лінійка/квест/екскурсія завершені. Позаду перші уроки. Як батькам провести решту першого шкільного дня з дитиною, щоб вона відчула справжнє свято? На думку шкільного психолога Віри Волощенко, відзначати День знань слід не лише з першокласниками. Проте не застіллями, а цікавими справами.


10 ігор для знайомства першокласників

Невдовзі понад 400 тисяч дітей вперше переступлять пороги шкіл. Як зробити, щоб їм якнайшвидше стало комфортно в цих стінах, серед однокласників з’явилися друзі, а клас став справжньою командою? «Освіторія» підготувала ігри, які можуть допомогти в цьому вчителям.


Як навчити дітей ставити цілі та досягати їх?

Експерти Всесвітнього економічного форуму в Давосі виокремили ряд навичок для побудови успішної кар’єри в 2020 році. Серед них — комплексне розв’язання проблем та вміння ухвалювати рішення. А ці чинники залежать від вміння правильно ставити цілі. То як навчити дітей досягати бажаного?

Поділитися цією статтею