Вчителі чимало дбають нині про підвищення кваліфікації. Але для того, щоб бути успішними, доводиться «заходити на територію» ще й інших професій. Наша добірка статей — про те, навіщо це потрібно і що саме може стати в пригоді.
Чому викладачеві варто бути трішки маркетологом?
Вивчати потреби учнів та змінювати під них подачу матеріалу, орієнтуватися в сучасних тенденціях, слідкувати за темпоритмом, вводити інтерактивні елементи. Інструменти маркетологів допоможуть педагогу в цьому.
Найбільший урок у світі: як провести у своєму класі?
Боротися з міфами про вакцинацію варто вже в початковій школі. Вчителю доведеться побути трохи лікарем, щоб цікаво розповісти про віруси та щеплення, про ризик захворіти на кір або грип.
Театр на уроці: практикум для початкової школи
Театралізація стане улюбленою частиною будь-якого уроку, якщо вчитель зможе опанувати ази сценаристської діяльності та сформулювати режисерський задум. Якщо декорації та грим — не ваша стезя, на виручку прийде ляльковий театр.
Гроші вчителя: 6 способів заробляти більше
Стати тренером чи репетитором додатково до професії вчителя — на це піде далеко не кожен. Але стати трішечки економістом, щоб планувати бюджет та шукати шляхи підвищення прибутків — це вже точно не зайве для кожного вчителя.
Цифрова компетентність: що повинні вміти вчителі
Років 15 тому професія айтішника здавалася загадковою більшості людей. Сьогодні ж кожна сучасна людина має підвищувати цифрову компетентність. Для вчителів нині формують чіткі вимоги. Але вже очевидно: якщо педагог грамотно використовує сучасні технології, це підвищує його популярність в учнів.