Шкідливі поради: Як поводитися під час першого дзвоника

Перший дзвоник — велике свято, але щороку воно відбувається доволі одноманітно. Щоб якось його пожвавити, ми підготували для батьків і вчителів кілька порад. Вони допоможуть зробити це свято, як мінімум, веселішим. Або ні.

БАТЬКАМ

Купіть найдорожчий букет

У такого вчинку відразу кілька плюсів. По-перше, ваш школяр круто виглядатиме на фоні решти. По-друге, після такого букета вчителька просто зобов’язана звертати особливу увагу на вашу дитину. Величезним оберемком найдорожчих троянд також зручно прокладати собі шлях у натовпі інших батьків з їхніми мізерними пародіями на букети.

Святкувати почніть від рання

Перший дзвоник — це свято, у першу чергу, для вас. Тому святкування потрібно розпочати із самого ранку. Відкрийте пляшку шампанського чи улюбленого міцного напою і випийте замість ранкової кави, повторіть дорогою до школи. І візьміть пляшку із собою на лінійку.

Вона стане в пригоді під час особливо душевних пісень (до речі, які саме треки краще вмикати на перший дзвоник, ми писали тут). Можете також тихенько запропонувати вчителям. Вони неодмінно запам’ятають цей жест дружби.

Вимагайте поставити Шуфутинського

Пам’ятайте, що цього року перший дзвоник відбудеться 3 вересня, а це час, коли треба перегортати календар і коли горять «костры рябин». Тому сміливо йдіть до діджея і нехай тільки спробує не поставити «3 сентября» Михайла Шуфутинського.

Більше селфі

Ведіть трансляцію з лінійки у Facebook. Не забудьте відзначити всі недоліки школи та лінійки, прокоментуйте вдалі та невдалі моменти. Щохвилини викладайте нову фотографію вашого школяра.

Зробіть селфі з кожним учителем у школі. Одразу виставте всі в інтернеті і повідмічайте кожного. Навіть тих учителів, які не зовсім вдало вийшли. Адже якість фото насправді не така вже й важлива, головне — увага.

ВЧИТЕЛЯМ

Натякніть, що одного букета недостатньо

«Вау, це мені? Як несподівано і приємно. Що? Квіти? Цього я точно не могла уявити», — саме так можна реагувати на кожен новий подарований букет. Додайте в тон трохи іронії та сарказму. До того ж скажіть батькам на вушко, що букета квітів недостатньо. Хороші подарунки мають бути практичнішими. Букет поставте у відро до інших.

Вшануйте поважних гостей

Звичайно, на лінійку прийде хтось із влади — мер, голова ОДА, народний депутат з вашого округу або просто звичайний чиновник. Він прочитає промову про нові кроки в житті, про майбутнє покоління. Подібне ви чули вже тисячу разів.

Але все одно надважливо показати поважному гостю, як ви радієте його словам, наскільки вони вам близькі. Він точно запам’ятає цей жест і неодмінно потім у чомусь посприяє. Аплодуйте якнайгучніше. І в жодному разі не переривайте, навіть якщо виступ триває вже півгодини.

Читайте вірші. Зі сльозами та з інтонацією

Що це за перший дзвоник без традиційних віршів про школу? Правильно, без них свято неможливе. Будуть читати діти, але і ви підготуйте свій.

У вірші неодмінно мають бути слова «верба», «калина», «родина», «Батьківщина». Знайдіть в інтернеті, вивчіть його і прочитайте дуже виразно, щоб усі побачили на що ви здатні. Якщо вчитель може гарно читати вірші — він може все. Пам’ятайте це.

Поставте всіх на місце

«Моя дитина дуже талановита і здібна. Прошу вас ретельніше за нею дивитися і приділяти достатньо уваги», — почуєте таке від батьків. Одразу поставте їх на місце. Поясніть, що сумніваєтесь у цьому. Адже ви говорили трохи з їхньою дитиною, а всім батькам здається, що їхній нащадок — найталановитіший. Нагадайте їм, що вас на всіх не вистачить.

Зберіть першокласників і перевірте їхні знання. Влаштуйте імпровізований іспит. Коли вони будуть дивитися на вас і кліпати очима, скажіть, що вони взагалі не готові до школи. І що ви давно не бачили таких дітей. Напевно, це все комп’ютери винні. А потім іронічно додайте: «Добре, що в нас уже Нова українська школа і головне для вас — не знання, а навички».

Поділитися цією статтею