Ваші уроки в дистанційному та змішаному форматі у стилі НУШ стануть ще цікавішими завдяки використанню цифрових потужностей Всеукраїнської школи онлайн. Усі запропоновані уроки чудово підійдуть і для українських дітей за кордоном та на тимчасово окупованих територіях. Ви віднайдете нові та свіжі ідеї, а ваші учні з інтересом продовжать вивчення предметів. Спробуйте використати ці корисні чеклісти для втілення творчих підходів, і ви переконаєтесь: платформа ВШО та НУШ — неперевершений освітній тандем. 

Креативний урок української мови: 12 лайфхаків із використанням ВШО

Експертка Анастасія Онатій пропонує креативні види й форми організації уроків української мови: перевернуті і псевдоперевернуті, змішані з різними навчальними станціями, а ще — діяльнісні й проєктні. Ви пограєте з учнями в «Мафію», вивчите частини мови завдяки сучасним пісням, створите комп’ютерного персонажа.


Креативний урок з історії: чекліст учителя

Креативний урок з історії під час війни? Так, адже коли як не зараз надихати та мотивувати учнів вивчати історію! Своїми ідеями, як провести захопливий урок з історії, поділилася Антоніна Макаревич, учителька історії, авторка курсів «Історія України» для 10-го класу та «Вступ до історії та громадянської освіти» для 5-го класу. 


Як створити креативний урок з української літератури: чекліст учителя

Навчимося розробляти ТіkТоk-відео за матеріалами уроків ВШО, записувати подкасти, розробляти літературну мапу на основі вивчених творів, креативити літературні портрети письменників та художніх образів. Своїми ідеями ділиться Артур Пройдаков — учитель української мови та літератури, переможець премії Global Teacher Prize Ukraine 2021, автор курсу «Українська література» для 11-го класу Всеукраїнської школи онлайн. 


Ефективна англійська з ВШО: поради вчителям

Як зробити змішаний формат навчання максимально ефективним та цікавим для дітей? Зібрали ідеї для вчителів англійської мови. За допомогою платформи ВШО ваші уроки стануть захопливими, а ви заощадите час на підготовку до занять. Порадами під час вебінару поділилася Ольга Коваль — старша викладачка та методистка школи англійської мови Green Country.


Як не нудно вчити математику: корисні лайфхаки, навіть коли немає світла та інтернету

Саме час познайомитися з можливостями платформи ВШО на уроках математики. На вас чекає інформативний і глибокий майстер-клас, під час якого будемо опановувати елементи для впровадження технології перевернутого класу з використанням відеоуроків, здивуємося можливостям економити час під час підготовки до уроку з хитринками від ВШО та дізнаємося, як використовувати якісний контент платформи на уроках математики в 5–11-х класах. Своїми ідеями ділиться Оксана Коваленко — фіналістка Global Teacher Prize Ukraine 2017, авторка курсів «Алгебра» та «Геометрія» для 7-го класу Всеукраїнської школи онлайн, співавторка підручників.

Поділитися цією статтею