У Львові вдруге пройшов фестиваль «Вчителі майбутнього». Понад 700 освітян навчалися, відпочивали та обговорювали, якими повинні бути вчителі нового покоління. Протягом двох днів учасники відвідали понад 80 освітніх подій та поспілкувалися з більш ніж 50 спікерами.
На зустрічах та майстерках вчителі, зокрема, обговорювали мотивацію до навчання, інклюзію та екосвідомість. Створили урок суперсили та дізналися, як виховувати інноваторів та професіоналів майбутнього. Поспілкувалися з фіналістами Global Teacher Prize та побували на презентації від фестивалю документального кіно DocuDays.
«Вчитель має мати педагогічну свободу, мати можливість творити. Не бути затисненим бюрократією. Ми відповідальні, щоб дати дітям крила!» — Лілія Гриневич
Присутні педагоги цікавились, як налагодити прямий зв’язок з Міністерством і подолати булінг вчителів деякими директорами та керівниками освітніх управлінь. Пані міністр повідомила, що триває конкурс на освітнього омбудсмена, який захищатиме права і дітей, і вчителів. Також планують, що право педагогічного контролю вчителя матиме винятково Державна служба якості освіти, яка буде незалежною від органів держсамоврядування.
Читайте також: Ключем освітньої реформи є вчителі майбутнього — Лілія Гриневич
Також у рамках фестивалю присутні побували на екскурсії «Вчителі видатних», під час якої дізналися більше про тих педагогів, які стоять за успіхом відомих львів’ян.
Вчителі майбутнього 21-22 червня відвідували лекції, воркшопи та презентації, кавували з лідерами думок, творили на майстерках, брали участь в інтерактивних квестах та заряджались енергією на запальних вечірках.
Фестиваль натхнення для освітян організатори «Освіторія» та «!FEST» обіцяють провести і наступного року.
Більше читайте та дивіться фото в нашій публікації: Львів, освіта, рок-н-рол: розпочався фестиваль «Вчителі майбутнього».
Фото: !FEST