Молодих людей віком від 15 до 17 років запрошують подати заявку на участь у програмі Rise. Переможець отримає повну стипендію в будь-якому коледжі світу, куди вступить, включно з проживанням, та інші призи.

Учасник не обов’язково має бути STEM-орієнтованою людиною чи соціальним лідером. Щоб подати аплікаційну форму, не потрібно складати тести. Головне — мати бажання вирішити певну проблему на шкільному, міському, регіональному чи національному рівні, розказавши, як збираєтеся це робити.

Переможець отримує:

  • повну стипендію в будь-якому коледжі світу, куди вступить, включно з проживанням;
  • ноутбук або планшет;
  • можливість відвідати офлайн-саміт переможців наступного року;
  • менторство та кар’єрні можливості;
  • фінансування на розвиток власного проєкту на користь громади.

Спочатку слід пройти відбір до 500 фіналістів, які отримують доступ до освітніх можливостей та обмеженого фінансування власного проєкту, а потім і до 100 глобальних переможців.

Перший дедлайн — 22 грудня, коли учаснику треба представити себе через заповнення свого профілю та завантаження двох коротких відео про себе, а також подивитися відео інших учасників.

Зробити це необхідно з власного телефона, скачавши додаток через посилання. Натиснувши на це посилання на комп’ютері, ви перейдете на сторінку з інструкціями, як завантажити програму та почати подавати заявку на програму Rise.

Ukraine Global Scholars офіційно співпрацює з американською організацією Rise, ініціативою Schmidt Futures (заснована Еріком Шмідтом, ексгенеральним директором Google) і Rhodes Trust, для розширення освітніх можливостей світової молоді. Вони поділилися записом онлайн-зустрічі з Грегом Мені, представником Rise, та Наталією Кулєшовою (UGS ’20, Masters ’23), яка в цьому році стала однією зі 100 глобальних переможців Rise.

Грег відповідає на всі питання про те, яким критеріям мають відповідати апліканти, а Наталія ділиться своїми враженнями від програми та розказує про свій проєкт, з яким вона перемогла.

Детальніше про конкурс — на офіційному сайті.

Поділитися цією статтею