Український центр оцінювання якості освіти офіційно повідомив, що на пробне ЗНО не потрібно приходити до пунктів тестування натомість пропонують пройти його з дому.

Уряд України заборонив проводити пробне ЗНО в закладах освіти в період до 22 червня. Відповідні зміни до постанови №392, якою визначали карантинні заходи з 22 травня по 22 червня, ухвалили ввечері 12 червня.

«Ми просимо вас 15 і 17 червня не приходити на пункти проведення пробного ЗНО, окрім відповідальних за пункти та їхніх помічників, а також повідомити про це всім вашим друзям, знайомим, колегам, хто, можливо, також мав би прийти до нас у цей понеділок».

З огляду на ситуацію, що склалася, пропонують учасникам пройти тестування вдома:

15 червня об 11:00 зайти на свою інформаційну сторінку і завантажити тестовий зошит і бланк відповідей з української мови і літератури.

  • Виконати завдання тестового зошита.
  • До 19 червня внести свої відповіді до сервісу визначення результатів.
  • Отримати свій результат за тестування.

17 червня об 11:00 зайти на свою інформаційну сторінку і завантажити тестовий зошит і бланк відповідей з того навчального предмета, який ви обрали для проходження пробного ЗНО.

  • Упродовж двох днів виконати завдання тестового зошита.
  • До 19 червня внести свої відповіді до сервісу визначення результатів.
  • Отримати свій результат за тестування.

Під час роботи із тестовим зошитом просять дотримуватися часових меж і не відволікатися. Сервіс визначення результатів буде працювати з 11:00 17 червня до 18:00 19 червня. Деталі  на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

Раніше ми повідомляли, що Уряд заборонив проводити пробне ЗНО у закладах освіти у період до 22 червня. 

Також раніше повідомляли про два варіанти проведення ЗНО, залежно від епідемситуації: з 25 червня по 17 липня (нинішній сценарій), або з 17 серпня по 4 вересня. За другим сценарієм пробне ЗНО планували провести на початку серпня.

Читайте також: Гроші за Пробне ЗНО обіцяють повернути

20-22 червня визначать, чи не переноситимуть основну сесію ЗНО через епідемситуацію

Чи відбудеться пробне ЗНО? Уряд ухвалив зміни

Поділитися цією статтею
Автор: