Інститут Київської школи економіки запрошує вчителів (класних керівників і завучів з виховної роботи) взяти участь у дослідженні Індексу добробуту дітей, яке реалізується спільно з Фундацією Олени Зеленської.

Дослідження спрямоване на вивчення впливу освітнього середовища на майбутні професійні прагнення і очікування дітей.

Фокус-групи можуть проводитися в онлайн форматі. Фокус-групи триватиме до 45-90 хвилин, кількість учасників 5-7 осіб. Фокус-групи будуть проводитися кваліфікованими соціологами/психологами. Попередньо всі фокус-групи будуть проведені між 10.03.2025 і 23.03.2025.

Представники дослідницької групи сконтактують з вчителями, які заповнять форму інформованої згоди, для подальшої організації фокус-груп.

Форма інформованої згоди

Педагогів, керівників закладів освіти та всіх охочих запрошують на серію гостьових лекцій від міжнародних експертів від ННІ «Академія вчительства» та Харківського національного університету імені Каразіна.

Тема першої зустрічі: «Кризовий менеджмент в освіті: стратегії та підходи».

Час: 12 березня о 14:00. Мова: англійська (із синхронним перекладом українською). Формат: онлайн (Zoom).

Лектор: доктор Енді Хінд  керівник Центру педагогічної освіти Університету Уоріка (Велика Британія), запрошений професор Каразінського університету, фахівець із підготовки вчителів для міжнародних шкіл, експерт з антикризового менеджменту в освіті.

Сертифікат: 0,1 кредиту ЄКТС (за умови реєстрації учасника на платформі edway.in.ua).

Реєстрація

Старшокласників запрошують підготуватися до НМТ на математичний марафон #MathGO.

З 24 березня впродовж чотирьох тижнів старшокласники матимуть шанс підготуватися до НМТ і виграти IPad та брендовані подарунки від EPAM.

Участь безкоштовна. Організатори – EPAM Campus та Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця.

Що чекає учасників:

  • база тестів для закріплення знань,
  • відео та матеріали з поясненнями складних тем,
  • чат підтримки з менторами з університету, які допоможуть розібратися у складних темах,
  • додаткові лекції про НМТ, математику, вступні кампанії, а також ІТ, технології,
  • професії в ІТ, англійську та навички, які стануть у пригоді для навчанні та

кар’єри.

Троє учасників, які наберуть найбільше балів і виконають усі умови конкурсу, отримають Apple iPad та інші круті призи від ЕРАМ.

Як долучитися школяреві:

  • зареєструватися в Discord та долучитися до спільноти MathGO,
  • уважно ознайомитися з правилами і заповнити реєстраційну форму,
  • вирішувати завдання з математики до НМТ та набирати бали,
  • очолити турнірну таблицю та стати одним з трьох переможців, які отримають планшет та інші призи від ЕРАМ.

Cтарт Марафону – 24 березня.

Долучитися

Для вчителів англійської мови триває другий набір на курс професійного розвитку ENCOURSE (English and New Competencies for Ukrainian Reformed School Education), який стартує вже у квітні.

Головна мета курсу — ознайомити вас із підходами та інструментами викладання, що допоможуть учням старших класів розвивати компетенції медіації.

Навчання триватиме 4 тижні. Раз на тиждень ви працюватимете з тренерами у групах – онлайн, офлайн або у змішаному форматі. Після цього протягом тижня виконуватимете практичні завдання у своїх класах, а також братимете участь в індивідуальних чи групових рефлексіях.

Програма ENCOURSE розроблена Британською Радою в Україні в тісній співпраці з провідними британськими експертами у викладанні англійської мови та у партнерстві з Міністерством освіти і науки України на підтримку реформи «Нова українська школа».

Кінцевий термін подачі заявок: 15 березня 2025 року.

Подати заявку

Сильні громади – сильна країна: «Моє місто» та Kernel запускають безоплатну навчальну програму з грантовим фінансуванням.

Якщо ви маєте ідею, як покращити своє місто чи село, ця програма дасть вам знання, практичні навички та шанс отримати фінансову підтримку. Ви навчитесь залучати кошти через краудфандинг, оформлювати та просувати проєкти, працювати з партнерами та медіа. А ще зможете отримати шанс на дофінансування до 200 000 гривень від Kernel для втілення своєї ініціативи.

Програма охоплює Полтаву, Кропивницький, Старокостянтинів (Хмельницька область), Чорноморськ (Одеська область), Мигіївська та Синюхино-Брідську громади (Миколаївська область).

Учасників чекає чіткий план дій:

  • Лютий 2025 — набір і відбір 60 команд активістів.
  • Березень 2025 — онлайн-навчання з практичними завданнями.
  • Квітень 2025 — запуск проєктів на платформі «Моє Місто» та самостійне залучення частини коштів на реалізацію.
  • Травень 2025 — пітчинг перед журі та можливість отримати грант від Kernel.
  • Червень 2025 — передача коштів, закупівлі та втілення проєктів.
Зареєструватися на програму

Із нагоди свята, котре відбудеться незабаром — Дня поезії та до національного тижня читання поезії Харківський ЛітМузей організовує вже традиційні «Читання на драбині — 2025».

Подія відбудеться 22 березня. Про час і місце організатори повідомлять згодом.

Якщо ви пишете поезії, надсилайте 3 власних вірші та коротку інформацію про себе в гугл-формі.

Зареєструватися

Благодійний фонд «Життєлюб» оголосив про початок сьомого «Тижня дорослого стажера». У межах проєкту, що розпочався 1 березня, люди старшого віку зможуть постажуватися в українських компаніях.

Наразі «Життєлюб» відкрив реєстрацію для компаній, які готові прийняти на оплачуване стажування людей, яким понад 50 років. Після стажування, яке триватиме один або два тижні, працедавець може запропонувати постійну роботу.

Компанії можуть зареєструватися за посиланням. Кінцевий термін для подання заявок — 20 березня 2025 року.

Реєстрація компаній

Торік подібний проєкт був найуспішнішим. Тоді майже 300 компаній були готові взяти до себе в команду стажерів.

Поділитися цією статтею