У липні планують запускати набір на другу хвилю навчання для тренерів через великий попит та важливість викладання оновленого предмета «Захист України».

Про це повідомили в МОН.

Наразі вже підготували 81 тренера. Вони переймали досвід у представників АЗОВу, ОСІНТ-агенції «Мольфар», демократичної школи «Майбутні» та КMBS. Навчання охоплювало теми національної безпеки та оборони, інформаційної безпеки, військового управління, а також стосувалося особливостей роботи з учнями 10–11-х класів та педагогіки.

«Хочемо, щоб з 1 вересня предмет “Захист України” викладали по-новому. І саме вчителі мають стати рушієм цих змін, тому навчання педагогів — важливий фокус уваги. Наша мета — зробити так, щоб у підсумку вчителі “Захисту України” стали натхненниками для багатьох молодих громадян: формували потужну патріотичну позицію, надавали знання для збереження життя як у мирний час, так і в умовах війни», — зазначає Оксен Лісовий, міністр освіти і науки України.

Відтепер після отримання сертифіката тренери зможуть проводити підвищення кваліфікації вчителів.

Раніше стало відомо, що навчати педагогів планують у кілька етапів, найімовірніше — влітку та восени 2024 року. У першу чергу планують навчити вчителів тих блоків курсу, які викладатимуться в першому семестрі. 

Поділитися цією статтею