Неймовірна можливість професійного розвитку й співпраці та шанс прокачати свою англійську разом із волонетрами з усього світу! По 12 вчителів української та англійської запрошують до «Бомбезного GoСamp» із гонораром 6000 грн. Це пришкільні літні багатомовні табори з іноземними волонтерами, які проходять у Закарпатській та Чернівецькій області. 

У найбільшій волонтерській програмі Східної Європи уже 4 роки безкоштовно допомагають учням долати мовні бар’єри.


«Ідея проєкту — запровадити простір для румунсько- й угорськомовних учнів із етнічних спільнот, щоб вдосконалити їхні знання української мови. Ми також хочемо показати, що володіння різними мовами й багатокультурність — це круто, оскільки відкриває безліч можливостей для дітей».


Заповнити форму на участь можна до 20 липня за цим посиланням. Результати оголосять 25 липня.

Проєкт відбувається у співпраці з Міністерством освіти і науки, тому кожен учасник отримає офіційне запрошення й оформлення відрядження. Кожному сплачують гонорар за проведення кемпу 6000 грн (10 днів роботи, із понеділка по п’ятницю), забезпечують проживання та харчування.

Обрані кандидати мають стати друзями та менторами для 24-х учителів із прикордонних територій і разом, під час літніх канікул, провести 2-тижневі кемпи для дітей. 

Проєкт відбуватиметься в 2 етапи:

  • Підготовчий: 8-11 серпня, Козин, табір на Дніпрі

Три дні навчання для вчителів – занурення в тематику, майстерки, обговорення з колегами, ознайомлення з програмою табору, формування команд і знайомство з іноземними волонетрами, міжкультурний досвід.  Учасники мають приїхати до Києва за власний рахунок. Усе інше – за рахунок організаторів проєкту.

  • 12-23 серпня, кемпи в Закарпатській і Чернівецькій областях

«Бомбезний GoСamp» — організовують Фінський проєкт реформи української шкільної освіти «Навчаємося разом», ГО «GlobalOffice» і Міністерство освіти й науки України. 

Читайте також: Старт GoCamp: сотні волонтерів з 50 країн вчитимуть школярів іноземних мов«Мамо, це фантастика!» — GoCamp запустив приватні літні англомовні табориНеймовірні волонтери GoCamp: історії, що окриляють

Деталі у Fb 

Поділитися цією статтею
Автор: