«Освіторія Медіа» — це не нудно про освіту і виховання. Ми збираємо кращі кейси та методики для викладачів і допомагаємо батькам мотивувати дітей вчитися. Ми прагнемо об’єднати тих, хто рухає освіту в нашій країні, і стати майданчиком для професійного спілкування.

Ми відкриваємо видання в момент важливих змін у системі освіти. Школа, нарешті, змінюється, і ми віримо в те, що це і є головна реформа в нашій країні.

«Освіторія Медіа» допоможе батькам і вчителям знаходити відповіді на ті несподівані запитання, які нам часто підкидають діти, і бути для них кращою версією себе. Ми розповідаємо, як відзначають 1 вересня в різних країнах. Пояснюємо, що не так з харчуванням у шкільних їдальнях і розвіюємо головні страхи батьків щодо нового стандарту початкової освіти. Разом з вами ми сміємося над тим, як українським школярам розповідають про секс, і пояснюємо, чому з дітьми важливо говорити навіть про такі складні теми, як смерть. Ми показуємо, яке це — вчитися в інклюзивному класі, і розкриваємо переваги та недоліки хоумскулінгу.

Власником видання є неприбуткова громадська спілка «Освіторія», мета якої — розвиток та реформування освіти в Україні. Серед її проектів — інноваційний навчальний заклад для ІТ-фахівців UNIT Factory, освітня школа, де поєднуються українська програма та провідні світові методики викладання — «Новопечерська школа», благодійні програми «Перша професія» та iLearn, що допомагають дітям з інтернатів скласти ЗНО та опанувати практичну професію. Спілка також є організатором загальнонаціональної премії для вчителів Global Teacher Prize Ukraine.

Поділитися цією статтею
Автор: