25 червня стартує ЗНО, до якого учні вперше за історію незалежної України готувалися наполовину в дистанційному режимі. Учні випускних класів цьогоріч не святкували останній дзвоник і навряд чи зможуть отримати атестати з рук у руки. Атмосфера домашньої підготовки та брак живої підтримки від педагогів накладає свій відбиток і на психологічну готовність старшокласників до головного іспиту в школі. Саме тому «Освіторія» зібрала дієві поради від учнів-чемпіонів зі складання ЗНО на 200 балів, детально розписала дати пробного ЗНО, основної та додаткової сесій ЗНО і розповіла про заходи безпеки під час тестування. 

Як скласти ЗНО на максимум? Поради випускників, які отримали по 200 балів

Перший іспит ЗНО стартує 25 червня. У нашому матеріалі є підказки, як організувати себе та час найефективніше, що робити перед самим тестом і чому хвилювання — найлютіший ворог вступника. І все це не просто голослівні роздуми, а поради та лайфхаки вступників, які склали ЗНО на 200 (!) балів.


Для батьків: 7 особливостей підготовки до ЗНО-2020

Як додатково замотивувати свого випускника перед проведенням головного шкільного випробування? Чи варто батькам підключатися до процесу підготовки підлітка до тестування або ж цей тягар має повністю лягти на плечі репетиторів? Які онлайн-платформи на кшталт iLearn допоможуть школяреві покращити результат? І ще 5 крутезних підказок.


Гід по ЗНО 2020: усі важливі дати, умови, санітарні вимоги

Усі дати пробного та основної сесії ЗНО 2020, дати проведення додаткової сесії ЗНО, заходи безпеки. Тут є все, що потрібно знати про організаційні моменти іспитів в умовах карантину.


Пробне ЗНО: із власними масками або дистанційно

Вхід учасників до пунктів проведення пробного тестування відбуватиметься за наявності засобів індивідуального захисту. Всі деталі — у матеріалі.


Як розвиватимуть дистанційну освіту, про нові зарплати вчителів і майбутні зміни: ексклюзивне інтерв’ю Любомири Мандзій

Випускники озвучують побоювання щодо результатів на ЗНО і сподіваються на лояльність під час оцінювання їхніх робіт. А чи можна взагалі спрогнозувати, як відобразиться спонтанний перехід до онлайн-навчання на ЗНО 2020? Відповідає очільниця Міністерства освіти. 

Поділитися цією статтею