Якщо колись більшість людей звертали увагу лише на фізичне здоров’я, у часи випробувань очевидно: душевні сили потрібні кожному. Сьогодні, у Всесвітній день психічного здоров’я, згадаємо, як не дати стресові підточувати нас день за днем, а перетворити його на енергію для розвитку.

Звільніться від напруги та тривоги: 6 простих технік

У сучасних реаліях нам доводиться звертатися за психологічною підтримкою, щоб впоратися з емоційними перепадами й відновити відчуття контролю. Але що робити у ситуаціях, коли поряд нікого немає?  Практичні вправи для самозаспокоєння такі прості, що ви зможете повторити їх у будь-якій стресовій ситуації. А також допоможете знизити тривожність у ваших учнів.


Душа болить: до кого звертатися — психолога, психотерапевта, психіатра?

Інколи потрібне більше, ніж домашні вправи: фахова допомога. Як обрати професіонала і не натрапити на шахрая? У яких випадках потрібен  психолог, а у яких — психотерапевт або психіатр? Підвищуємо нашу грамотність стосовно послуг у сфері психічного та психологічного здоров’я. 


Безкоштовний курс з психологічно-емоційної підтримки для вчителів та шкільних психологів

Створений ГС «Освіторією» курс «Розумію», що на платформі О.Університет, дає практичні інструменти, аби кожен вчитель міг підтримати учнів та їх батьків, підвищити кваліфікацію у цьому напрямку.  Також він допомагає освітянам і самим стабілізувати емоційний стан в умовах війни та розвинути стресостійкість. 


Як знизити стрес дорослому і дитині: 9 кроків на кожен день

Що таке стрес очима біолога?  Що таке компенсатори стресу та як їх створювати? Як наука радить віднайти ресурс, який зараз особливо потрібний? 


Великий антистресовий гід: вправи, техніки, поради

Для всіх, хто цікавиться темою психічного здоров’я, стане у пригоді великий антистресовий гід для батьків та вчителів: тут сконцентровані поради, вправи, важливі правила. Що таке внутрішня температура та які є способи швидко підтримати дитину під час гострого впливу стресу? Що робити при панічній атаці? Які вправи допоможуть при дратівливості, а які — при тривожних думках?  

Поділитися цією статтею