Новий рік — нові виклики. І якщо ви чекали на певний знак, щоб почати вивчення іноземної мови, то ось він! Зібрали лайфхаки від поліглота, результати світових досліджень та поради експертів, як ефективно вивчати іноземну мову. Окрім методів вивчення англійської, ми ще написали про особливості вивчення іспанської мови  — сьогодні нею розмовляють майже 585 млн людей у світі. 

Як вивчити будь-яку іноземну мову за рік: поради поліглота

76-річний канадський поліглот Стів Кауфман говорить двадцятьма мовами та півстоліття присвятив вивченню іноземних мов. «Знати мови — примножувати внутрішнє багатство», — каже Стів, який вивчає зараз українську мову та надсилає гуманітарну допомогу на Донбас. Поліглот переконаний: вивчати іноземну легко, коли ваше бажання йде зсередини, вам щиро подобається мова і ви отримуєте задоволення від процесу. Як цього досягти? Дієві та реалістичні у виконанні поради — у статті.


Три ключі, які допоможуть самостійно вивчити іноземну мову

Швидкий рецепт опанування іноземної мови? О ні, такого не існує! Результат залежатиме від ваших індивідуальних особливостей, мети навчання, кількості вільного часу, а також наполегливості. Проте деякі секрети та лайфхаки можуть значно полегшити життя початківцям. То як, ви готові почути три основні інгредієнти ефективного навчання мов? Спойлер: перший ключ — повторення. Але є цікавенькі нюанси…:) 


Місія: налаштувати мозок на іноземну мову

Поліглотам легше даються іноземні мови з тієї ж причини, що й балерині легше опанувати сальсу чи бачату: організм готовий до цього. От тільки в хореографії йдеться про пластичне тіло, а у мовах — про пластичний мозок. Нейрофізіологи Каліфорнійського університету в Сан-Франциско провели цікаве дослідження, яке пояснить багато загадок нашого мозку. Чи він лінькуватий до вивчення мов? Давайте дізнаємося.


Англійська вдома: як навчати дитину та самому не пасти задніх

2 млрд людей по всьому світу вивчають англійську мову як іноземну. Серед них, напевне, ви та ваші діти. І якщо вам здається, що годин іноземної замало в школі — чому б не займатися вдома щодня? Британська Рада має спеціалізований сайт. Він зручно поділений на шість розділів і підійде для дітей з рівнем від Beginner до Pre-intermediate. Протестуйте!


Друга іноземна мова: можливо, іспанська?

Не знаєте, як обрати другу іноземну мову? А як щодо іспанської? У більшості європейських країн молодь обирає саме її. Сьогодні нею розмовляють на різних рівнях майже 585 млн людей у світі. Ми зібрали найцікавіші дані досліджень про іспанську мову — і вони вас точно здивують. 

Поділитися цією статтею