Скільки часу ви витрачаєте на підготовку до уроків? Часто для педагогів це довгі нічні години перед екраном комп’ютера. Настав час оптимізувати цей процес і стати справжнім майстром технологій, що економлять час. Зібрали для вас п’ять матеріалів із зручними інструкціями, що допоможуть опанувати базові програми, необхідні для викладання. 

 Станьте майстром Zoom-уроку: покрокова інструкція

Навчання під час війни ставить нові виклики перед учителями. Тепер українські педагоги працюють в екстремально змішаному форматі: ведуть уроки і для дітей у класі, і для учнів, які навчаються онлайн. Тож настав час прокачати свої навички модерування Zoom-уроків. Які налаштування Zoom варто використовувати? Про які зручні функції вчителі повинні пам’ятати? Разом з компанією SUPPORT.UA ми склали покрокову інструкцію, як учителю створити безпечну та зручну онлайн-конференцію.


Як стати вправним модератором Zoom-уроку?

Як організувати практичну роботу класу під час дистанційного навчання? Найперше — потрібна робота в групах. І це дуже легко зробити під час Zoom-уроку. Склали інструкцію, як модерувати групову роботу учнів.


Багато хто чув про гарячі клавіші на клавіатурі, та чи знаєте ви, як ними користуватися? Навіть якщо ніколи не пробували, радимо потренуватися. Пам’ятаєте, як ви кажете своїм учням: навчатися нового в будь-якому віці — дуже корисно: це і для мозку гарне тренування, і економія часу. Отже, ловіть клавіші та комбінації клавіш, що забезпечують альтернативний спосіб виконання дій, які ви зазвичай робите за допомогою миші. 


Скарб для вчителя: 7 навчальних застосунків, що працюють без інтернету

Навчатись якісно й повноцінно під час відключень електрики — чи не найбільший виклик для освітньої системи України протягом останніх місяців. Тож зібрали для вас цифрові інструменти, які працюють навіть тоді, коли у вас чи учнів немає доступу до інтернету.


Електронний журнал у школі: як перейти і з чого розпочати?

Відтепер класний журнал можна вести електронно і не дублювати його на папері. Експерти допомогли «Освіторії» скласти легку покрокову інструкцію, як перейти на електронний журнал, і детально розповіли про плюси та мінуси електронного документообігу в школі.

Поділитися цією статтею