Як стати вправним модератором Zoom-уроку?

Як організувати практичну роботу класу під час дистанційного навчання? Найперше — потрібна робота в групах. І це дуже легко зробити під час Zoom-уроку. Разом з експертами SUPPORT.UA склали інструкцію, як модерувати групову роботу учнів.

«Постачальники програмного забезпечення, здається, влаштували перегони: чиє рішення буде найфункціональнішим і найзручнішим для користувачів в умовах віддаленої роботи і навчання. Сучасні вчителі мають великий вибір програм для викладання онлайн. Пропонуємо інструкцію, щоб стати просунутим модератором Zoom-уроків і навчати максимально ефективно», — розповідає спеціалістка з маркетингу SUPPORT.UA Галина Корчевська.

Як поділити клас на групи під час Zoom-уроку?

1. Перш ніж поділити клас на групи, вам потрібно увійти в обліковий запис Zoom і перейти в Мій профіль. Ми описали, як це зробити, в попередньому матеріалі.

2. Далі в боковому меню натискаємо на Settings (Налаштування), у розділі Meeting (Зустрічі) вибираємо In Meeting (Advanced).

3. Поруч із пунктом налаштування Breakout room (Кімната обговорення) ставимо бігунок в активне положення.

4. Після цього увімкніть функцію Allow host to assign participants to breakout rooms when scheduling (Дозволити організатору призначати учасників до кімнат обговорення під час планування) та Allow host to broadcast message to participants (Дозволити організатору транслювати повідомлення учасникам). Вибираємо потрібне і натискаємо Save (Зберегти), як показано на фото.

5. Коли ви розпочали урок, у меню необхідно натиснути на More (Більше) та вибрати пункт Breakout Rooms (Кімнати Обговорення).

6. Далі вам потрібно вказати, на скільки груп (кімнат) поділити учасників. Розподіліть учнів автоматично (варіант Assign Automatically) або вручну (Assign manually). Коли обрали потрібні налаштування, натисніть Create (Створити).

7. Zoom пропонує попередню перевірку, де ви можете виправити налаштування за потреби. Коли все зроблено правильно, натискаємо Open All Rooms (Відкрити всі кімнати).

8. Учням необхідно буде підтвердити вхід, натиснувши кнопку «Увійти». Це додаткова можливість для вчителя перевірити активність та уважність учня на уроці.

9. Після завершення роботи в групах учасників можна вручну повернути в загальний клас. Для цього використовуємо кнопку Close all rooms.

10. Учню потрібно буде підтвердити приєднання до класу протягом хвилини.

Якщо ви хочете витрачати менше часу на планування онлайн-уроків, бути впевненими, що всі налаштування виставлені коректно, а також дізнатися більше функцій Zoom — звертайтеся до спеціалістів комп’ютерної допомоги онлайн від SUPPORT.UA.

Поділитися цією статтею