Із кожним новим поколінням світ навколо змінюється. Учні мають пристосовуватися до нього, здобувати нові знання та навички. Це допоможе їм розвиватися та досягати успіху в майбутньому. Тому школу та навчальне середовище також варто адаптувати до нових потреб школярів. Зібрали для вас усе, що варто знати про ШІ, технології та освітні тренди.

Навички майбутнього: мегатренди в освіті до 2035 року

Що впливатиме на ринок праці в найближчі десятиліття? Які мегатренди обумовлюють нові вимоги до навичок фахівців? Чому невдовзі жінці легше буде знайти роботу, ніж чоловікові? Дослідження тенденцій та прогнози стосовно цього запропонував британський Національний фонд досліджень в освіті (NFER).


Чи змінить штучний інтелект українську школу?

Чи відбере штучний інтелект роботу в учителів? Якою буде роль школи в майбутньому? Як не допустити втрату інтересу дітей до навчання та живого спілкування? Про загрози та можливості штучного інтелекту міркували освітні експерти під час панельної дискусії на фестивалі «Вчителі майбутнього». А ми записали найцікавіші тези.


Захопити і втримати увагу: як технології змінюють навчання

87 млрд доларів — саме стільки за прогнозами експертів буде інвестовано у світовий ринок EdTech. Що таке EdTech? Чому сучасну освіту неможливо уявити без цифрових технологій? Та яке місце посідає Україна у світових трендах EdTech? Розпочинаємо серію статей, присвячених освітнім технологіям. У першому матеріалі Сергій Данилов, нейробіолог, викладач та СЕО компанії Beehiveor, пропонує огляд справжніх гігантів світового EdTech-ринку.


Чи загрожують роботи освіті: прогнози Всесвітнього економічного форуму

Хто найбільший конкурент людини: робот, штучний інтелект чи людина, яка вміє всім цим управляти? Які навички дають перепустку в майбутнє? Відповіді ми шукали у звіті «Майбутнє робочих місць 2023» Future of Jobs Report 2023, опублікованому Всесвітнім економічним форумом. У ньому містяться висновки опитування 803 компаній із 27 галузей, в яких працює понад 11,3 млн працівників. Зібрали для вас головні прогнози звіту.


Які професії будуть у топі в 2040 році: дослідження

У 2040 перший досвід роботи отримуватимуть ті, хто нині в дитсадку або ще лежить у дитячому ліжечку. До чого готувати батькам це покоління? Яких фахівців потребуватиме Україна та від чого це залежить? Про все це йдеться в дослідженні «Професії та навички майбутнього», яке презентували фахівці Українського інституту майбутнього — експерт з освіти Микола Скиба та експертка з економіки Яна Лаврик. Зібрали в матеріалі головні тези та прогнози.

Поділитися цією статтею