Досі впевнені, що все робите правильно? Завжди час прислухатися до чужого досвіду в навчанні та вихованні. «Освіторія» зібрала для вас найшкідливіші поради, яких краще не дослухатися. 

Як правильно писати в батьківський Viber-чат

Батьківські чати у Viber — це окремий всесвіт. Там відбувається все: сварки і примирення, народжуються ідеї, плітки та найгостріша критика системи освіти. Ми вирішили підготувати кілька шкідливих порад, що і як правильно писати в чат.


Як поводитися на батьківських зборах

Ми вже писали, як відбуваються батьківські збори в різних країнах, але в нас вони проходять за іншими правилами. Тому підготували для вас поради, що допоможуть під час цієї важливої події. Або зашкодять, вирішуйте самі.


Як правильно вчити уроки з дитиною

Домашнє завдання іноді може перетворитися на справжній жах для батьків і дітей. Ви вже перечитали купу порад, як правильно це робити, але нічого не допомагає? Тоді настав час наших порад. Вони точно допоможуть. Або ні.


Як правильно навчати в Новій українській школі

Цієї осені в Україні стартувала Нова українська школа. Ми багато писали, як вона діє і чим відрізняється. Але сьогодні вирішили зібрати популярні настанови та лайфхаки для вчителів, як «правильно» навчати дітей у НУШ. Обережно, ці поради — дуже шкідливі.


Як правильно поводитися вчителю під час новорічних святкувань

2018 рік завершився. Він був складним, усім є що згадати. У школах, звичайно, були святкування. Ми розробили для вас кілька порад, як слід поводитися під час таких подій. Озбройтеся ними, і в майбутньому все у вас вийде якомога краще. Або ні.

Поділитися цією статтею