Перші висновки вчителів пілотних шкіл та закордонний досвід, на який орієнтується реформа. Зібрали для вас матеріали, що допоможуть краще зрозуміти концепцію Нової української школи.

Без домашніх завдань і оцінок: що таке Нова українська школа

У 2017 році 100 шкіл у різних регіонах України в рамках експерименту МОН перейшли на новий Державний стандарт початкової освіти — Нова українська школа. А вже з наступного навчального року зміни будуть запроваджені в усі школах країни. Розповідаємо, до чого варто готуватися вже зараз майбутнім батькам першокласників.


Вчителі пілотних шкіл — про радощі та труднощі нової освіти

Нова організація навчання, нові підручники, нові підходи та цінності. Досвідчені вчителі початкових класів, що вже працюють у рамках НУШ, діляться першими висновками про роботу за іншими правилами.


Нова початкова школа: на які моделі орієнтується Україна

Під час реформування системи освіти не обійтися без вдалого закордонного досвіду. На які моделі орієнтувалися фахівці, що розробляли новий Державний стандарт початкової загальної освіти? Розповідаємо, що було запозичено у Польщі, а що — у США.


Чого має навчати Нова українська школа

Як школа має адаптувати учнів до реального життя та яку роль вона відіграє в житті громади? Пропонуємо найцікавіші думки з цього приводу учасників Форуму інноваційної освіти, що відбувся у Львові. Що говорять про це учень, вчитель, директор та викладачі вишу.

Поділитися цією статтею
Автор: