Перші висновки вчителів пілотних шкіл та закордонний досвід, на який орієнтується реформа. Зібрали для вас матеріали, що допоможуть краще зрозуміти концепцію Нової української школи.

Без домашніх завдань і оцінок: що таке Нова українська школа

У 2017 році 100 шкіл у різних регіонах України в рамках експерименту МОН перейшли на новий Державний стандарт початкової освіти — Нова українська школа. А вже з наступного навчального року зміни будуть запроваджені в усі школах країни. Розповідаємо, до чого варто готуватися вже зараз майбутнім батькам першокласників.


Вчителі пілотних шкіл — про радощі та труднощі нової освіти

Нова організація навчання, нові підручники, нові підходи та цінності. Досвідчені вчителі початкових класів, що вже працюють у рамках НУШ, діляться першими висновками про роботу за іншими правилами.


Нова початкова школа: на які моделі орієнтується Україна

Під час реформування системи освіти не обійтися без вдалого закордонного досвіду. На які моделі орієнтувалися фахівці, що розробляли новий Державний стандарт початкової загальної освіти? Розповідаємо, що було запозичено у Польщі, а що — у США.


Чого має навчати Нова українська школа

Як школа має адаптувати учнів до реального життя та яку роль вона відіграє в житті громади? Пропонуємо найцікавіші думки з цього приводу учасників Форуму інноваційної освіти, що відбувся у Львові. Що говорять про це учень, вчитель, директор та викладачі вишу.

Залишити відповідь

2 Коментарів “4 головні статті про те, якою буде Нова українська школа

  1. Як може змінитися вчитель,коли вся система не змінюється? Брехня брехнею поганяє… Не такі дурні вчителі, щоб не побачити щось краще й запровадити в роботі.У кожного досвіченого вчителя багато цінного є. Тільки хто тих вчителів слухає.Коли б вчитель іхав вчитися за кордон, він би бачив чи ті форми й методи нами використовуються , чи варто таке запроваджувати. Практики- це не теоретики дисертаційні.Мені дуже подобається- будете здавати екзамен,а що вже довели істинність похапцем створеної програми? Що над нею попрацювали років 4, щоб бачити всі за і проти.Дивилася” вумні” відео на ЕдЕрі.Аби щось було.Хтось книжечку написав на 296 сторіночок і вже іі починає обкатувати- дисертація , грошиками пахне.Друзі так не робиться нова школа… …Практика і тільки практика. Під одну “гребінку”гребти все не треба. Чи може держава забезпечити всі перші класи матеріальною базою так, як забезпечила пілотні класи?Впевнена-ні! Так для чого ж” ганяти” повітря навколо зміни вчителя?