Як влаштуватися до суперсекретної школи, складати незвичайні кубики та припинити істерику. Зібрали для вас головні тексти про освіту за тиждень.


Зір є однією з найболючіших тем для батьків школяра. Читання, робота з комп’ютером, домашнє завдання до глибокого вечора…  Розповідаємо, як не допустити погіршення зору, обрати якісні окуляри та давати очам відпочити.

Читати далі >>>


Зібрали для вас книги, які проведуть для дитини захопливу екскурсію від голови до п’ят і допоможуть краще зрозуміти, як функціонує організм та з чого він складається.

Читати далі >>>


Цей дивний підлітковий світ, до якого батькам так складно достукатися. Істерики, конфлікти, сміливі надії та розчарування — психолог доводить, що впоратися з цим можна. Тим більше, що ми й самі схожі на підлітків: занадто схвильовані і все сприймаємо у чорно-білому кольорі. А потрібно лише…

Читати далі >>>


Підлітковий вік, звісно ж, складний, але капризи й істерики починаються ще змалечку. Однак ниття — це нормально, бо це один із проявів емоцій дитини, за яким ховаються певні незадоволені потреби.

Читати далі >>>


У цього навчального закладу немає ні сайту, ні телефону. Зате є угода про конфіденційність, яку підписують батьки дітей. Розповідаємо секретні матеріали про справжню школу мрії. Тільки тс-с-с, нікому!..

Читати далі >>>


Який спосіб навчання є кращим: зосереджений на теорії чи на здобутті практичних навичок? Дискусія між прибічниками теорії й прихильниками практики нині в самому розпалі. Й останнім часом цю суперечку виграють…

Читати далі >>>


Кубики — не просто гра. Кубики Рорі у 2004 році вигадав ірландський тренер з креативного мислення і творчого вирішення проблем Рорі О’Коннор. І використовувати їх можна для…

Читати далі >>>

Поділитися цією статтею