Долаємо труднощі в навчанні, виховуємо моральні якості та читаємо правильні книжки. Зібрали для вас головні тексти про освіту за тиждень.
Чому ранній розвиток обертається поганими показниками у школі
Нейропсихолог, кінезіолог і тренер програми «Успіх у навчанні» Інна Засоба прочитала в Новопечерській школі лекцію про те, які умови мають створити батьки, щоб дитина реалізувала себе. Від 15 до 40% школярів зараз мають труднощі в навчанні, і цей показник зростає. А причина полягає в тому, що…
Замість Шевченка: кого вчать на уроках літератури в світі
Хто такий Домінгус Жозе Гонсалвіс ді Магал’яінс? Що цікавого вивчають американські школярі про Хемінгуея? Розповідаємо про культових постатей у літературі різних країн світу.
Переклад статті від фінської ініціативи HundrED — про емпатію як освітній тренд майбутнього. Дізнайтеся, як створити більш толерантне суспільство шляхом нововведень у процес навчання.
За що батькам не варто платити школі
Із року в рік батьки роблять внески до фондів школи та класу, але не дуже розуміють, куди саме йдуть ці гроші. Журналіст Богдан Кутєпов розповідає про свій досвід: коли слід казати «ні», якщо адміністрація, вчителі або батьківський комітет звертаються до вас за черговою сумою.
5 найкращих вистав для осінніх канікул
Осінні канікули — час для нових вражень. Тим більше, що в розпалі осінній театральний сезон. Разом з театральним критиком Олегом Вергелісом ми відібрали для вас п’ятірку найкращих постанов, які варто відвідати з дітьми під час канікул.
Must read для викладачів та батьків від Вікторії Биркович
Книги про те, що робити з непосидючими дітьми, як уникати конфліктів та чому перш ніж виховувати учнів, потрібно співпрацювати з батьками.
Must read для викладачів та батьків від Тетяни Веркалець
Чому принцип «Не виховуйте дітей — виховуйте себе» дійсно працює, як сформувати у невпевнених у собі дітях лідерські якості та навіщо вивчати основи інформаційної безпеки.