Поради батькам першокурсників та психологічна підготовка до НУШ. Зібрали для вас найголовніше про освіту за тиждень.

Чому до дитячих лікарень приходить поліція

В Україні проект «Школи в лікарні» вже понад рік збирає довкола себе людей, які впевнені: жодна дитина не має залишатися поза освітнім процесом. Розповідаємо про справжніх героїв — дорослих і малих, які разом прагнуть вчити і вчитися.


8 порад батькам першокурсників від батьків випускників

Нарешті ваша дитина стає більш дорослою і самостійною, однак ви, напевно, хвилюєтеся з цього приводу більше, ніж вона сама. Як підготуватися до нового етапу у житті — читайте у нашому матеріалі.


Які види спорту найкраще підходять вчителям

Учителі повинні дбати про власне здоров’я і хоча би інколи відволікатися від сидячої роботи, займаючись активним відпочинком. Пропонуємо вам види спорту, які знімуть нервове напруження, подолають емоційне вигорання та покращать поставу.


Школа Quest to Learn — рай для геймерів

Школа, в якій навчають за допомогою комп’ютерних ігор, а оцінки учні одержують у вигляді рівнів «просунутості». Що ж, хочете стати математиком категорії «супер-майстер» 80-го рівня?


Як вчителю психологічно підготуватися до НУШ

Нова українська школа передбачає теплу, творчу та жваву атмосферу для дітей. А ще робота по-новому вимагає чималої емоційної віддачі. Тож учителям було би добре психологічно налаштуватися на нове життя.


Куди пішли найрозумніші абітурієнти — 2018

Міністерство освіти і науки оприлюднило лідерів серед університетів за показником вступників з найвищими балами. Ми проаналізували, які тенденції були у виборі 200-бальників і чим заклади вищої освіти можуть привабити вступників.


Global Teacher Prize Ukraine назвали імена ТОП-50 найкращих вчителів України

Престижна премія Global Teacher Prize Ukraine оголосила ТОП-50 найкращих фіналістів цьогорічного змагання. Чи потрапили до переліку ваші знайомі? Або, можливо, ви знайшли там себе?


П’ять книжок, які навчать вашу дитину програмувати

У сучасному світі вміння програмувати — одна з найважливіших навичок. Яку би професію ваша дитина не обрала, знання того, як писати код, може значно допомогти їй легше і креативніше виконувати поставлені завдання. Зробили для вас добірку найцікавіших книг з програмування.

Поділитися цією статтею