Global Teacher Prize Ukraine назвали імена ТОП-50 найкращих вчителів України

ТОП-50 фіналістів оголосила престижна премія Global Teacher Prize Ukraine. Подаємо їх за абеткою.

Андрійчук Оксана — Всесвітня історія, Історія України, Людина і світ, Правознавство, Художня культура;
Новоград-Волинський, Житомирська область; Новоград-Волинський колегіум (ліцей №11)

Бак Тетяна — Фізика;
Бахмут, Донецька область; Бахмутська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10 Бахмутської міської ради Донецької області

Боднарюк Людмила — Мистецтво, Музичне мистецтво, Художня культура;
Виноградів, Закарпатська область; Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №8

Бойко Наталія — Біологія, Географія, Екологія, Економіка, Природознавство; с. Годунівка, Яготинський район, Київська область; Лемешівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Бойко Тетяна — Вчитель початкових класів;
Бердичів, Житомирська область; Навчально-виховний комплекс «Школа-гімназія-ліцей» № 10

Браташ Олеся — Українська мова і література;
Добротвір, Львівська область; Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів смт Добротвора

Бутурлим Тетяна — Українська мова і література;
Ніжин, Ніжинський обласний педагогічний ліцей Чернігівської обласної ради

Гайдученко Юрій — Зарубіжна література, Українська мова і література;
Київ; НВК «Новопечерська школа»

Гатальська Валентина — Англійська мова;
Київ; Гімназія «Троєщина»

Голоднюк Наталія — Англійська мова;
Сміла, Черкаська область; Навчально-виховний комплекс «ЗОШ №3 І-ІІІ ступенів — колегіум»

Гопкало Любов — Фізкультура;
с. Козачі Лагері, Херсонська область; Козачелагерська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Горнюк Наталія — Хімія;
Чернігів; Середня школа №16

Григоренко Юлія — Англійська мова (початкова школа), Вчитель початкових класів;
Решетилівка, Полтавська область; Решетилівська ЗОШ І ступеня

Грицишин Марія — Українська література;
Івано-Франківськ; Українська гімназія № 1

Гутнєва Світлана — Англійська мова (початкова школа), Інформатика; Олександрія, Кiровоградська область; Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів №15

Жук Олександр — Інформатика, Інклюзія;
Запоріжжя; Запорізька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат «Джерело»

Зима Наталія — Хімія;
Хмельницький; Технологічний багатопрофільний ліцей з загальноосвітніми класами ім. Артема Мазура

Ільчук Тарас — Музика, Кларнет як спеціальний інструмент;
Львів; ЛССМШІ ім. С. Крушельницької

Кабакова Олена — Астрономія, Фізика;
Енергодар, Запорізька область;
Енергодарський навчально-виховний комплекс №5

Климчук Маріанна — Музичне мистецтво, Англійська мова;
с. Долішній Шепіт, Вижницький район, Чернівецька область; Долішньошепітський навчально-виховний комплекс

Короід Тетяна — Класний керівник, Українська мова і література;
Київ; Школа І-ІІІ ступенів № 78 Печерського району

Кривко Наталія — Інформатика, Математика (середня школа);
Полтава; Полтавська гімназія №33

Ладовська Наталія — Вчитель початкових класів, Математика (початкова школа), Українська мова (письмо та читання) (початкова школа);
Калуш, Івано-Франківська область; Калуська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7

Лисич Олександр — Хімія;
с. Чорнотичі, Сосницький район, Чернігівська область; Чорнотицька ЗОШ І-ІІІ ступенів

Мельникова Діана — Українська мова і література;
Київ; Середня загальноосвітня школа № 35

Мироняк Оксана — Англійська мова;
Охтирка, Сумська область; Охтирська гімназія

Муращенко Олена — Вчитель початкових класів;
Запоріжжя; Запорізький класичний ліцей

Немировська Наталія — Українська мова і література; 
Гайсин, Вінницька область; Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4

Олексишин Андрій — Інформатика;
Львів; Спеціалізована середня загальноосвітня школа №18

Офіцинська Ірина — Інформатика;
Кривий Ріг, Дніпропетровська область; Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №114

Пасічник Марія — Вчитель початкових класів;
Хмельницький; Хмельницька середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №21

Петленко Юлія — Англійська мова, Англійська мова (початкова школа);
Українка, Київська область; Гімназія — ЗНЗ І ступеня м. Обухова імені Володимира Мельника, Школа англійської мови «Excellence»

Пирин Галина — Англійська мова, Німецька мова;
Долина, Івано-Франківська область; Районний методичний кабінет управління освіти, молоді та спорту Долинської райдержадміністрації, Прикарпатський лісогосподарський коледж (сумісництво)

Піллероа Мадан Андрій — Фізкультура, Фінансова грамотність, Основи бізнесу, Мій StartUp;
Київ; Astor School

Показій Антоніна — Алгебра, Геометрія, Класний керівник, Математика (середня школа);
Макарів, Київська область; Макарівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів — природничо-математичний ліцей»

Портяний Богдан — Географія, Правознавство;
Горішні Плавні, Полтавська область; Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу ім. Л. Бугаєвської

Рудніцька Наталія — Зарубіжна література, Українська мова;
Кам’янець-Подільський, Хмельницька область; Кам’янець-Подільська загальноосвітня школа №17

Савіцька Анна — Інформатика, Літературне читання (початкова школа), Українська мова (письмо + читання) (початкова школа);
Червоноград, Львівська область; Червоноградська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1

Слинчук Галина — Англійська мова;
смт. Лугини, Житомирська область; Лугинська ЗОШ І-ІІІ ст. №2

Слуцька Ірина — Інформатика;
Шостка, Сумська область; Шосткинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 1

Слушний Олег — Інформатика, Математика; 
Вінниця; Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №20

Сокол Володимир — Вчитель початкових класів;
Харків; НВК №106 ім. В. Кисіля

Стельмах Світлана — Громадянська освіта, Правознавство, Історія України;
Херсон; Херсонський академічний ліцей імені О. Мішукова Херсонської міської ради при Херсонському державному університеті

Тригуб Юлія — Англійська мова, Англійська мова (початкова школа), Німецька мова;
Канів, Черкаська область; Канівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 6 з поглибленим вивченням іноземних мов

Тутаєва Майя — Алгебра, Геометрія, Інформатика;
с. Хмельове, Маловисківський район, Кiровоградська область; Хмелівське навчально-виховне об’єднання

Хроменко Ірина — Зарубіжна література;
Сміла, Черкаська область; Березняківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Смілянської районної ради Черкаської області

Цильке Людмила — Вчитель початкових класів;
Березне, Рівненська область; Березнівська загальноосвітня І-ІІІ ступенів школа

Черкас Олександр — Інформатика, Українська мова і література;
Київ; Середня загальноосвітня школа № 54

Юдіна Наталія — Астрономія, Фізика;
Полтава; Полтавська гімназія № 33

Юрасова Ніна — Математика (середня школа);
Київ; Середня загальноосвітня школа № 6

Global Teacher Prize Ukraine — це щорічна національна премія для вчителів — агентів освітянських змін. Її покликання — відзначити досягнення вчителя не лише щодо своїх учнів, а й щодо суспільства, та підкреслити важливість педагогів в Україні. Національну премію в 2017 році заснувала ГС «Освіторія» після підписання меморандуму з фондом Varkey GEMS Foundation.

Цього року переможець отримає 250 тисяч гривень, 1 рік безкоштовного навчання від «Освіторії», поїде в березні 2019 року на Global Education & Skills Forum 2019 у Дубай, де познайомиться з найкращими вчителями світу та відомими людьми, що переймаються освітою.

Минулорічний переможець премії — Паул Пшенічка, вчитель фізики й астрономії з Чернівців, який увійшов до щорічного рейтингу «Топ-100 найвпливовіших українців» за версією журналу «Фокус» та чиїм ім’ям лабораторія Лінкольна назвала астероїд. Він успішно виступає на TEDxKyiv, а його учні легко вступають до технічних відділень університетів нашої країни та за кордоном, працюють у головних офісах корпорацій Microsoft і Samsung, у наукових центрах США, Німеччини, Швейцарії, Ізраїлю, Голландії, Норвегії та багатьох інших країн, викладають у Гарварді, Принстоні, університетах Берклі та Солт-Лейк-Сіті.

Тепер анкети ТОП-50 оцінюють представники дружніх освітніх організацій — EdCamp, EdEra, Microsoft, Impact Hub Odessa, !FEST/Школа вільних і небайдужих, Цифрове видавництво MCFR: Освіта.

Під час відбору ТОП-50 анкету кожного учасника перевірили три людини (асесори) у різних містах України. Вони оцінювали кожне з питань від 0 до 5 балів. 

31 серпня стануть відомі імена ТОП-10 вчителів країни. Вони зберуться у вересні в асесмент-центрі у Львові. Тут на них чекатимуть нові знайомства, робота в командах, розваги та презентації, під час яких члени журі оберуть переможця.

Залишити відповідь