Відпустки, табори та ЗНО для вчителів. Зібрали для вас найголовніші тексти про освіту за тиждень.

«Мамо, я боюсь!»: 6 способів подолати дитячі страхи

Здається, боротися зі страхом немає потреби, адже це природна реакція на загрозу, вона допомагає уникати небезпек, адаптуватися. А що робити, якщо дитина боїться… цукрової вати, букетів або скульптур з острова Пасхи?


Як склалося життя людей, які склали ЗНО на 200 балів

Здавалося б, отримати 200 балів з ЗНО — майже нереально, але щороку комусь вдається набрати максимум. Ми поговорили з тими, хто колись отримав 200 балів, і розпитали, чи вплинуло на їхнє життя це шкільне досягнення.


Як вчителю зекономити на відпустці

Настає пора відпусток, тож багато людей думають про те, де і як можна зекономити на своєму відпочинку. Вчителі не є винятком. Ми поговорили із засновником ресурсу Lowcost UA Романом Сініциним про те, як можна бюджетно відпочити за кордоном, де знаходити різні знижки й актуальні пропозиції та про що не треба забувати.


Сім крутих спортивних таборів в Україні

Для тих, хто не бачить свого відпочинку без спортивних навантажень, хто хоче після зміни в таборі отримати підтягнутих і загартованих дітей, пропонуємо кілька спортивних таборів. За цей час син чи донька можуть розібратися, до якого виду спорту в них є здібності, засвоїти його ази, отримати чимало корисних навичок, а також виплеснути «зайву» енергію до наступного літа.


Дуже Особлива Подорож: школярі проводять екскурсії для однолітків з інвалідністю

Діти, старші 10 років, могли стати волонтерами й проводити екскурсії для однолітків з інвалідністю під час «Книжкового Арсеналу». І перші, і другі отримують чимало позитиву від такого спілкування. Щороку сотні юних волонтерів проходять спеціальну підготовку та стають тимчасовими екскурсоводами.


Khan Lab School — школа, яка виникла з безкоштовних відеоуроків

Один комп’ютер і 10 млн онлайн-студентів підштовхнули створити освітній заклад нового типу — школу Khan Lab School, про яку ми розповідаємо в рубриці Future Perfect. Поєднання онлайн- та офлайн-навчання, лабораторна діяльність та IT-технології — ось візитна картка цього закладу.


В Україні хочуть ввести ЗНО для вчителів: як це може бути

Міністр освіти і науки Лілія Гриневич нещодавно заявила: у 2019-2020 навчальному році впровадять тестування вчителів. Досі невідомо, як це працюватиме в Україні — у МОН ініціативу не коментують. Тому ми вирішили подивитися на досвід інших країн, де по-різному оцінюють вчителів.

Поділитися цією статтею