Про гроші, книжки та Нобелівську премію для вчителів. Зібрали для вас головне про освіту за тиждень

Де вчителю шукати гроші

cover_money2

Ідей буває безліч, однак втілити їх всі у життя не завжди вдається через нестачу коштів. Та, на щастя, існують конкурси, гранти та інші нестандартні можливості отримання матеріальної допомоги для вчителів.


Як і навіщо батьки обходять нові правила прийому до шкіл

cover_chiter

Батьки ладні йти на порушення закону, аби лише чадо пішло в перший клас саме в ту школу, куди їм хочеться. Дізнавалися, як МОН планує боротися з такою ситуацією.


Як захопити тінейджерів книжками

cover_chitachi

Якою мала би бути атмосферна книжкова зона для тінейджерів? Яким виданням надає перевагу сучасна молодь? Чому дедалі популярнішими серед підлітків стають «антибібліотеки»? Про е та інше поговорили з книжковою блогеркою Іриною Юрченко.


Антибулінг-поради від співака Дмитра Шурова

cover_shurov

Pianoбой (Дмитро Шуров) випустив пісню та кліп, покликані привернути увагу до проблеми цькування у школі. На прохання «Освіторії» артист поділився думками про те, як дитині не стати жертвою агресора, що робити, якщо ти вже став жертвою булінгу, і до кого в першу чергу звертатися.


Як розмовляти про гроші з дітьми

cover_budget

З якого віку треба знайомити дитину з грошима, як це робити і коли починати давати їй гроші на кишенькові витрати? Дізнаємося відповіді на ці важливі питання.


Як словарний запас, математика та цікавість до книг у дошкільнят визначають майбутнє

cover_toys_1

Перевірене часом інвестування в дітей допоможе вирішити суспільно-економічні проблеми в майбутньому. І це не просто правильно. Це цілком логічно.


Сім причин для вчителя номінуватися на премію Global Teacher Prize Ukraine 2018

cover_gtp_brunch

Стартував другий сезон премії Global Teacher Prize Ukraine, відомий у світі як «Нобелівська премія для вчителів». Його мета — не лише знайти новаторів в освіті, а й підняти престиж професії педагога.


Як це, переїхати навчатись до країни «Гаррі Поттера»

cover_harrypotter

Розповідаємо, чим британська шкільна освіта відрізняється від української, як там виглядають батьківські збори і чому дітям потрібно вчитися цілий рік, щоб добре скласти іспити.

Поділитися цією статтею