Протидія цькуванню, розвиток довіри та підготовка до ЗНО з української мови. Зібрали для вас головне про освіту за тиждень.

Співбесіди для першачків: майже поза законом

За новими правилами співбесід під час прийняття до першого класу відтепер не повинно бути. Однак одні школи не згодні їх дотримуватися, інші вирішили замінити практику співбесід на іншу, дещо відмінну… Як розібратися в новій системі, ми розпитали в психолога Світлани Онопрієнко.


Лайфхаки до ЗНО: українська мова

Учитель Новопечерської школи, кандидат філологічних наук Ігор Хворостяний розповідає, як підготуватися до ЗНО з української мови швидко, легко й ефективно та обійтися на ЗНО без шпаргалок.


Нік Вуйчич: як боротися з цькуванням

У нашій країні ладні були накласти на себе руки через цькування… 43 тис. дітей. Відомий мотиваційний спікер Нік Вуйчич розповідає, як подолати проблему булінгу та припинити знущання.


Як вчителю протидіяти цькуванню в педколективі

Булінг — доволі поширене серед дітей явище, проте цькування є не лише проблемою учнів. Досить часто з ним стикаються і самі вчителі. Зібрали поради щодо того, що робити в такій сиуації та як не стати мовчазним співучасником.


Дослідження: За що в наших школах цькують дітей

Через що ваша дитина може стати об’єктом глузування своїх ровесників? Що в поведінці учнв не помічають вчителі? Розповідаємо про дослідження громадської організації «Studena».


Як вплине на зарплату вчителя зменшення тривалості уроків

Якщо в 1-4-му класах тривалість уроку менша за стандартну 45-хвилинку і становить 35-40 хвилин, то чи впливатиме це на розмір заробітної плати?


Як і чому в США та ЄС вчать дітей підприємництва

Маленьких бізнесменів варто привчати змалечку вчитися поважати працю, розуміти справжню ціну грошей та вміти заробляти. Розповідаємо, як це працює за кордоном.


Освітній філософ Ґаррі Джейкобс — про те, що не так із сучасною освітою

Ґаррі Джейкобс — консультант у сфері освіти, член Римського клубу та голова правління Світового консорціуму університетів. На лекції у Києві він розповів про те, що і чому необхідно змінювати в освіті, а ми записали найцікавіші моменти його виступу.


П’ять ігор, які допоможуть дитині програмувати

У сучасному світі вміння програмувати є надзвичайно важливим, тому варто вже зараз заохочувати дитину вчитися писати код. А допомогти їй можна завдяки цікавим онлайн-курсам, а саме…


П’ять ігор для розвитку довіри у початковій школі

Пропонуємо вам не просто забавки, а серйозні вправи на формування довіри між дітьми. Вони допомагають учневі розуміти психологічний стан іншої дитини, висловлювати почуття і створювати комфортний емоційний фон у класі.

Поділитися цією статтею