Повільне батьківство, освіта в Люксембурзі та відверто про реформу. Зібрали для вас головне про освіту за тиждень.

Як в українській сільській школі втілили фінську модель освіти

cover_village

Дізнавалися, чому саме сільські українські школи ближчі до фінських та як можна покращити освіту в умовах обмежених ресурсів.


Які складові повинна мати успішна реформа освіти

cover_wb

Керівник Глобальної практики у сфері освіти Світового банку та колишній міністр освіти Перу стверджує, що для покращення освіти необхідно пам’ятати кілька універсальних речей, а саме…


Що насправді думають освітяни про реформу

cover_opinion

«ЗміниТи» — спільний проект громадської організації Центр.UA, аналітичного центру CEDOS та Міністерства освіти і науки, мета якого залучити працівників освітньої сфери до дискусії та прийняття рішень. Розпитали в аналітика Ірини Когут про найпоширеніші хвилювання освітян.


Як уповільнити виховання дітей та навіщо це потрібно

cover_parenting

Виховання дітей може приносити справжню насолоду, якщо воно проходить у помірному темпі, без зайвих хвилювань. Вчимося, як цього досягти.


Якою хочуть бачити школу батьки: глобальне дослідження

cover_expectations

Якою батьки вбачають ідеальну освіту для своїх дітей? Що для них найважливіше? Чим відрізняються погляди батьків у різних країнах?


Як влаштована дошкільна освіта в Люксембурзі: досвід української мами-вчительки

cover_luxembourg

Люксембург — зовсім невелика за площею (2 586 км²) країна, де живе близько півмільйона людей. Однак має дуже чітку та структуровану освітню систему. Наприклад, там є…


Як навчити тайм-менеджменту дошкільнят

cover_kids_clock

Як пояснити дитині, чому час є важливим ресурсом, привчити її до розпорядку дня та підготувати до майбутнього шкільного режиму? Пропонуємо лайфхаки і гаджети для дитячого тайм-менеджменту.

Поділитися цією статтею