Освітні та професійні можливості жовтня, досвід викладання в інклюзивному таборі та заснування власної творчої лабораторії. Зібрали для вас головні тексти про освіту за тиждень.

Скільки заробляють вчителі в різних країнах

За новим законом «Про освіту» зарплати вчителям мають збільшити до 6,8 тис. грн на місяць. Багато це чи мало? Розповідаємо про зарплати та пільги вчителям у різних країнах.

читати далі >>>


Можливості жовтня: стипендії, конкурси та стажування для освітян

Матеріал для тих, хто давно мріяв очолити педагогічний виш, готовий ризикнути і стати викладачем у США та прагне допомогти відділенню Національної дитячої лікарні «ОХМАТДИТ» навчати дітей математиці та біології. Це і багато іншого зібрано в нашому матеріалі про можливості для освітян.

читати далі >>>


Учні мають низьку успішність, прогулюють уроки, влаштовують бійки. Звучить, як справжній кошмар для вчителя? Для Тетяни Веркалець цей кошмар втілився в життя. Однак вчителька впоралася з проблемами, і незабаром її учні стали одними з найкращих. А вдалося їй це завдяки…

читати далі >>>


Зазвичай студентів звинувачують у безвідповідальності, викладачів — у сухому викладанні, а адміністрацію — у бездіяльності. Але чи це основні проблеми наших університетів?

читати далі >>>


Президент Петро Порошенко зустрівся з фіналістами конкурсу для викладачів Global Teacher Prize Ukraine. Цікаво, що це був не якийсь офіційний виступ, а, скоріше, розмова колег. Зоя Литвин, голова громадської спілки «Освіторія», ініціатор Global Teacher Prize Ukraine Ukraine ділиться своїми враженнями.

читати далі >>>

Поділитися цією статтею