Підвищення кваліфікації, захист від стресу та отримання зворотного зв’язку від учнів. Зібрали для вас головне про освіту за тиждень.

Що потрібно знати про обов’язкове підвищення кваліфікації вчителів НУШ

cover_education2-1

Міністерство освіти і науки затвердило програму, згідно з якою вчителі та педагогічні працівники проходитимуть курси підвищення кваліфікації для роботи в Новій українській школі. Розповідаємо, що це означає і як буде реалізовано на практиці.


Як вчителям пройти обов’язковий онлайн-курс з підвищення кваліфікації

cover_lecture

Дистанційний курс ознайомить вчителів з новим Державним стандартом початкової освіти та методиками компетентністного навчання. Із нашого матеріалу ви дізнаєтеся всі особливості такої підготовки та яку роль у цьому зіграла «Освіторія».


Future Perfect: Як у КМДШ вчать за хвильовим зануренням

cover_kmdsh

Те, що Креативна міжнародна дитяча школа (КМДШ) — насправді креативна, розумієш, тільки-но переступаєш її поріг. Адже тут можна зустріти…


Як рух може захистити школярів від стресу

cover_kineziology

Витримати шкільні навантаження доволі важко. Дитині доводиться постійно стримувати себе фізично, сидіти за не завжди зручними партами та напружувати зір. Стати більш вільними і розкутими допоможе рух. Це доводить у нашому матеріалі інструктор Австралійського інституту нейрокінезіології Максим Мальцев.


5 креативних методів дізнатися, як учні засвоюють ваші уроки

giphy-11

Як отримати від учнів якісний зворотний зв’язок, щоб дізнатися, що вдається їм добре, а що потребує додаткових пояснень? Стандартне опитування не завжди може бути ефективним. Розповідаємо, як побудувати з учнями конструктивний діалог.


Як подолати кризу в освіті: дискусія на World Education Forum

cover_wef2018_2

Щороку Світовий банк випускає звіт з питань міжнародного розвитку. У 2018-му вперше за 40 років цей звіт присвячено питанням освіти. Саме його обговорили під час дискусії на World Education Forum. Пропонуємо вам конспект цієї дискусії.


4 гри проти дитячої агресії в середній школі

angry

Підлітків важливо навчити знаходити свої сильні сторони та опиратися в критичні моменти саме на них, а не на прагнення домінувати, принижувати чи привертати увагу. Також у цьому віці надважливо навчити дітей співпереживати іншим та розуміти чужі емоції. Розповідаємо про кілька ігор, які допоможуть це зробити.

Поділитися цією статтею