Нова програма для першачків, покоління «альфа» та виховання допитливості. Зібрали для вас головні тексти про освіту за тиждень.

Як виховати в дітях допитливість: 4 ідеї для шкіл

Ми легко забуваємо, наскільки важливим є натхнення в освіті. Вчимося, як не сприймати навчальний матеріал «на автоматі» та отримувати від цього задоволення.

Читати далі >>>


Як вивести пострадянську країну в лідери за рівнем освіти: рецепт Естонії

Естонія — у трійці лідерів рейтингу освітніх систем за версією PISA. У рамках «Освітнього десанту» ми поговорили з представниками організації Innove про кроки, що допомогли здійснити естонське освітнє диво і можуть бути адаптовані в інших країнах.

Читати далі >>>


Чи повинні діти прибирати в школі?

З одного боку, дитина має вчитися бути охайною і вихованою, але з іншого, за законом, відпрацьовувати чи брати участь у суботниках діти не зобов’язані. А от в інших країнах…

Читати далі >>>


Як працюють школи для українських меншин у сусідніх країнах

Баталії щодо мовної статті у новому Законі «Про освіту» не вщухають. Напередодні рішення Венеціанської комісії ми спробували дослідити, як працюють школи для українських меншин у сусідніх з нами країнах ЄС.

Читати далі >>>


Якою буде нова програма для початкової школи?

Готуєте першачка до школи і хочете заздалегідь знати, що на нього очікує? У рамках реформи системи освіти МОН підготувало новий стандарт та програму для початкової школи, і там…

Читати далі >>>


Як учениця винайшла прилади для АТО

У 17 більшість підлітків ще навіть не визначилися, чим будуть займатися. Анастасії Лівочці лише 17, але вона вже встигла створити два винаходи, які застосовують в АТО, та прилад, який допоможе знизити рівень викиду шкідливих речовин у довкілля.

Читати далі >>>


Яким буде наступне покоління дітей

Так звані «альфи» — доволі загадкове покоління. Вони будуть схожі на прапрапрадідів, ігноруватимуть репутацію та не любитимуть конкурентність. Тренер Олена Любченко розповідає про юних лідерів майбутнього.

Читати далі >>>


Микола Скиба: Як адаптуватися до змін в освіті та отримати від них задоволення

Система освіти постійно змінюється. Як вчителям навчитися приймати зміни, управляти ними та отримувати від цього задоволення? Пропонуємо лекцію від експерта Українського інституту майбутнього Миколи Скиби, який завітав у навчальний хаб «Освіторії».

Читати далі >>>

Поділитися цією статтею