Нова програма для першачків, покоління «альфа» та виховання допитливості. Зібрали для вас головні тексти про освіту за тиждень.

Як виховати в дітях допитливість: 4 ідеї для шкіл

cover_curiosity

Ми легко забуваємо, наскільки важливим є натхнення в освіті. Вчимося, як не сприймати навчальний матеріал «на автоматі» та отримувати від цього задоволення.

Читати далі >>>


Як вивести пострадянську країну в лідери за рівнем освіти: рецепт Естонії

estonia2

Естонія — у трійці лідерів рейтингу освітніх систем за версією PISA. У рамках «Освітнього десанту» ми поговорили з представниками організації Innove про кроки, що допомогли здійснити естонське освітнє диво і можуть бути адаптовані в інших країнах.

Читати далі >>>


Чи повинні діти прибирати в школі?

giphy_cleaning

З одного боку, дитина має вчитися бути охайною і вихованою, але з іншого, за законом, відпрацьовувати чи брати участь у суботниках діти не зобов’язані. А от в інших країнах…

Читати далі >>>


Як працюють школи для українських меншин у сусідніх країнах

cover_ukr

Баталії щодо мовної статті у новому Законі «Про освіту» не вщухають. Напередодні рішення Венеціанської комісії ми спробували дослідити, як працюють школи для українських меншин у сусідніх з нами країнах ЄС.

Читати далі >>>


Якою буде нова програма для початкової школи?

cover_new_education

Готуєте першачка до школи і хочете заздалегідь знати, що на нього очікує? У рамках реформи системи освіти МОН підготувало новий стандарт та програму для початкової школи, і там…

Читати далі >>>


Як учениця винайшла прилади для АТО

cover_holographic-400x250

У 17 більшість підлітків ще навіть не визначилися, чим будуть займатися. Анастасії Лівочці лише 17, але вона вже встигла створити два винаходи, які застосовують в АТО, та прилад, який допоможе знизити рівень викиду шкідливих речовин у довкілля.

Читати далі >>>


Яким буде наступне покоління дітей

cover_new_generation

Так звані «альфи» — доволі загадкове покоління. Вони будуть схожі на прапрапрадідів, ігноруватимуть репутацію та не любитимуть конкурентність. Тренер Олена Любченко розповідає про юних лідерів майбутнього.

Читати далі >>>


Микола Скиба: Як адаптуватися до змін в освіті та отримати від них задоволення

cover_mycola

Система освіти постійно змінюється. Як вчителям навчитися приймати зміни, управляти ними та отримувати від цього задоволення? Пропонуємо лекцію від експерта Українського інституту майбутнього Миколи Скиби, який завітав у навчальний хаб «Освіторії».

Читати далі >>>

Поділитися цією статтею