Вихідні — чудовий привід для того, щоб покращити навички викладання. Тож, освітяни, не час розслаблятися, адже ми підготували для вас перелік активностей із підвищення професійної цінності!

Освітянська ІКТ-прокачка. Частина 2. Навчальне відео, YouTube канали

Будемо разом вчитися робити мультимедійні уроки, використовувати сучасні інструменти, сформуємо власний YouTube-канал та багато іншого. Подія підійде для вчителів будь-яких предметів, які прагнуть прокачати свої навички у сфері ІТ.

Читати далі >>>


Spice Up Your Teaching

Вчителі англійської мови як ніхто знають, наскільки стресовими є підготовка до тестів, зубріння довгих списків слів і проблеми з граматикою. Потрібно хоча б інколи збавляти темп і робити щось інтерактивне, не перестаючи при цьому вчитися.

Читати далі >>>


Семінар БеркоШко: Фізика

Як зацікавити учнів фізикою? Чому поділу на гуманітаріїв і технарів не існує? Як зробити процес навчання наочним? Обговоримо секрети вивчення фізики з трьома досвідченими спікерами у сфері STEM-освіти.

Читати далі >>>


Підготуватися до проведення антикорупційного уроку

scissors-893152_960_720

Програма розвитку ООН в Україні та проект EdEra підготували антикорупційний урок для шкіл. Безліч навчальних матеріалів на тему, підтримка Міністерства закордонних справ Данії та цілий навчальний посібник.

Читати далі >>>

Насичених та вдалих вам вихідних!
Більше подій читайте на Афіші.

Поділитися цією статтею