На кого вчитись? Це питання турбує вступників та їхніх батьків. Розповідаємо про тенденції майбутнього на ринку праці в Україні та світі. Підготували для вас великий гід спеціальностями, що будуть у тренді наступні 5–10 років.  

IT-професії майбутнього: куди вступати абітурієнтам 2021?

Спеціальності, які ніби прийшли з фантастичного кіно, можна отримати в Україні вже сьогодні: data-детектив, пілот дрона, менеджер команди людей і штучного інтелекту, спеціаліст з управління підписками… Назви нових спеціальностей вражають. Розбираємось у трендах професій, що будуть на піку популярності вже через кілька років, але яких вже можна починати вчитись просто зараз. 


11 спеціальностей майбутнього: куди вступати у 2021 році

Це професії майбутнього, які за прогнозами Світового Економічного Форуму, будуть найбільш оплачуваними. Електронне урядування, інтелектуальний аналіз даних, міжнародні соціальні проєкти, інформаційне забезпечення робототехнічних систем, наносистемна техніка… Розповідаємо, де готують таких фахівців і чим вони займаються.  


Профорієнтатор майбутнього: «Успіх чекає на креативних дітей»

Щоб бути успішним фахівцем у майбутньому, потрібно бути креативним або розбиратися в ІТ. В ідеалі — поєднувати це. Розповідаємо про ключові тренди, що визначають майбутнє робочої сфери, та знайомимо з диво-професіями: біоремедіатор, ковід-менеджер, балансувальник приватності. 


Де і як працюватиме вчитель майбутнього: освітні тренди для педагогів

Яка освітня професія майбутнього — ваша? Обирайте серед трендів: розробник інструментів навчання станів свідомості, розробник освітніх траєкторій, ментор стартапів, координатор освітньої онлайн-платформи. І майте на увазі, що сферу освіти захоплять IT-технології та ще 4 супертренди. Які саме — читайте у статті.


Чого навчитися, щоб бути успішним у 2050 році

Чимало йдеться про 2030 рік: як навчатися, щоб підготуватися до вимог часу. Але в дітей, які нині вчаться в перших класах, пік кар’єри припаде на значно пізніші роки. Як їх спрогнозувати і орієнтуватися на це? Дізнайтеся прогнози авторитетних вчених-футурологів просто зараз.

Поділитися цією статтею