Тепер українські педагоги працюють в екстремально змішаному форматі: ведуть уроки і для дітей у класі, і для учнів, які навчаються онлайн. Є низка інструментів, лайфхаків та практичних кейсів, що стануть у пригоді для надмірно перевантажених освітян. Читайте все про Zoom-уроки, цікаві ігри та лайфхаки, як учителю заощадити час на підготовку.

Станьте майстром Zoom-уроку: покрокова інструкція

Навчання під час війни ставить нові виклики перед учителями. Тож настав час прокачати свої навички модерування Zoom-уроків. Які налаштування Zoom варто використовувати? Про які зручні функції вчителі повинні пам’ятати? Скористайтеся покроковою інструкцією, як учителю створити безпечну та зручну онлайн-конференцію.


10 інструментів, які зекономлять час учителя

Новий етап дистанційного навчання в умовах війни — безумовно, велике випробування для українських освітян. Як же викладачам не вигоріти остаточно? Які ресурси, інструменти й платформи стануть справжньою знахідкою для вчителів, що втомилися до пізньої ночі адаптувати формат кожного заняття до онлайну? Публікуємо практичні кейси.


16 ігор для онлайн-уроків під час воєнної дистанційки

Під час дистанційного навчання в умовах війни завдання вчителів — дати дітям відчуття безпеки в онлайн-класах, до яких доєдналися багато новачків. Кожному педагогу доведеться вчитися працювати з дитячою тривогою та невпевненістю і тим самим готувати якісне підґрунтя для плідного навчання. У цьому допоможуть спеціально розроблені психологами ігри на знайомство та здружування, про які розповідає експертка Лада Ендресен.


Практична робота класу під час дистанційного навчання: хакнемо Zoom?

Як організувати практичну роботу класу під час дистанційного навчання? Найперше — потрібна робота в групах. І це дуже легко зробити під час Zoom-уроку. Разом з експертами склали інструкцію, як модерувати групову роботу учнів.


Як заощадити час на підготовку уроку: 5 завдань, які можна передати учням

Хочете, щоб учні бігли на ваші уроки з нетерпінням? Але об’єктивно не маєте часу на інтерактив для кожного уроку? Маємо для вас чудову ідею: чому б не обмінятися з учнями ролями. Діана Мельникова, вчителька Новопечерської школи, спробувала це у своєму класі і переконалася: така новація суттєво заощаджує час на підготовку уроку. Беріть на замітку.

Поділитися цією статтею