GoCamp, виховання самостійності та подолання корупції в освіті. Зібрали для вас найголовніше про освіту за тиждень.

Що робити з телефонами на уроках

Ґаджети стали основою життя сучасного підлітка. На уроках діти часто «ховаються» в телефоні, а психологічні проблеми воліють вирішувати перепискою в соцмережах. Розповідаємо, як вчитель може виправити таку ситуацію.


Як навчити дітей ставити цілі та досягати їх?

Уміння ставити перед собою конкретні цілі — одна з найважливіших навичок, що допоможе дитині організувати власне життя у чіткий спосіб. Однак часто навіть самі дорослі не розуміють, з чого почати, щоб досягти мети. Розповідаємо, як виховати цілеспрямовану особистість.


Голова громадської спілки «Освіторія» Зоя Литвин: Коли у школах буде все по-білому?

У Новій українській школі вчитель має поважати себе. Але як цього досягти, якщо він отримує або копійки, або до зарплати має незаконні гроші «в конверті»? Про те, як боротися з корупцією в освіті, розповідає Зоя Литвин.


Які помилки вчителя заважають школярам ставати самостійними

Самостійність у дитині розвивається під впливом того, як до неї ставляться дорослі. Щоб не зашкодити адекватному розвитку важливих рис, вчителю варто пам’ятати, що…


Як «хакнути» Global Teacher Prize Ukraine

До 1 серпня можна подати заявку, щоб поборотися за премію Global Teacher Prize Ukraine. Якою має бути анкета номінанта, щоб ним зацікавилося журі, — розповідає контент-менеджер премії Юлія Чернова.


Фінляндія чи Сінгапур: яка система освіти «пасує» Україні

Рейтинги PISA показують, що місто-держава Сінгапур змогло вийти в лідери світової освіти, обігнавши Фінляндію, Канаду та Японію. Дізнаємося, чого може Україна навчитися в сінгапурців і чи правильно ми робимо, наслідуючи фінів.


Неймовірні волонтери GoCamp: історії, що окриляють

GoCamp — мережа пришкільних мовних таборів по всій країні, де дітей безкоштовно навчають іноземних мов волонтери з усього світу. Хто ці герої, що прагнуть безкорисливо навчати інших? Тетяна Кириленко та Ірина Горлач з комунікаційного департаменту організаторів табору Go Global розповідають про тих, хто прагне зробити світ трішечки кращим.

Поділитися цією статтею