Літо в розпалі, вступна кампанія триває, у когось робота не закінчується, а в когось відпустки починаються. Та для всіх ковтком свіжого повітря і, можливо, навіть шансом на зміну життя стануть можливості, конкурси, гранти та вакансії, які ми зібрали для вас.

Вакансії в команді «Освіторія. Хаб»

В Освіторія Хаб шукають, по-перше, активних дівчат і хлопців. Якщо вас цікавить освіта, з обличчя рідко сходить усмішка, а з комп’ютером не виникає непорозумінь, тоді надсилай своє резюме на moi@osvitoria.org. Серед обов’язків: допомога відвідувачам хабу в Києві та участь в організації івентів. 

Окрім того, відкрили вакансію технічного спеціаліста, який зможе забезпечити безперебійну роботу техніки в Хабі.


Міжнародна освітня програма CANactions School «Створення будинків завтрашнього дня»

Приємні новини: CANactions School оголошує набір учасників міжнародної освітньої програми «Creating Homes for Tomorrow», яка проходитиме з жовтня 2019 по травень 2020 в чотирьох містах Європи: Амстердамі, Цюриху, Гельсінкі та Києві. Програма присвячена проблемі житла і дослідженню інноваційних підходів до створення більш придатних для життя житлових районів.


Дедлайн: 2 вересня, 2 жовтня, 2 лютого


Конкурс соціальних постерів ART OF SECURITY

Літо — час творчості. З 15 червня до 15 вересня 2019 року триває конкурс соціального постера та публічного мистецтва ART OF SECURITY за підтримки Центру інформації НАТО. Мета — привернути увагу до проблем безпеки, які виникають під час євроінтеграційних трансформацій в Україні. 

Гран-прі — візит у Брюссель. Для переможців — графічний планшет та спортивний трекер.


Дедлайн: 15 вересня


Табір Твоєї Країни

Ми всі прагнемо їхати в Лондон чи Париж, проте чи добре ми знаємо власну країну? Адже є стільки чудових, безмежно прекрасних куточків, гостинних міст та мальовничих краєвидів! Впродовж 5 днів учасники будуть: знайомитися з людьми, які розвивають внутрішній туризм в Україні, вчитися показувати свої міста у форматі візитів «Твоєї Країни», розвивати організаторські навички, cпівати пісні та ділитись історіями біля ватри, багато спілкуватися та відпочивати. Для участі в таборі необхідно заповнити коротеньку анкету.


Дедлайн: 7 серпня


Волонтерство в археологічній експедиції Мамай-Гора

Мамай-Гора — це археологічна пам’ятка в Запорізькій області, що руйнується Каховським водосховищем та потребує негайного дослідження. Вперше за час незалежності експедиція доступна для волонтерів. Тепер до досліджень можуть долучитися не лише студенти/випускники-історики, а й люди будь-яких професій та віку з різних куточків України/світу. Можна приїхати самостійно, зі своїми друзями/колегами або з родиною.

В експедиції ви отримаєте можливість: відволіктись від рутини та змінити середовище; отримати нові навички; навчитися користуватися щіткою, шпателем та лопатою в розкопі; відпочити від міста; пожити в умовах кемпінгу серед справжнього степу; відчути себе частиною спільноти Мамай-гори. Заявка на участь — за посиланням.


Тривалість: 2.07-11.08


ЕКСТЕР: програма міжнародних мистецьких резиденцій Українського інституту

Український інститут оголошує другий конкурс для українських митців, кураторів та арт-критиків на участь у міжнародній програмі мистецьких резиденцій ЕКСТЕР. Термін подання заявок — до 19 липня 2019. ЕКСТЕР — довгострокова програма міжнародних резиденцій у сфері сучасного мистецтва, розроблена Українським інститутом. Програма сприяє обміну та співпраці між фахівцями, а також посилює присутність України в міжнародній мистецькій спільноті. У другому циклі ЕКСТЕР — резиденційні можливості у вересні-листопаді 2019 у Франції, Німеччині, Іспанії, Великій Британії, США та інших країнах.


Дедлайн 19.07


Освітні гранти для фахівців некомерційного сектора

MBA in Public Sector — це перша в Україні програма навчання рівня MBA, створена для навчання управлінців в некомерційному секторі економіки і схвалена міжнародною асоціацією IASIA (International Association of Schools and Institutes of Administration). 

Найкращі конкурсні роботи, які відбере незалежна експертна комісія, будуть відзначені призовими грантами: за 1 місце — 35 тисяч грн, за 2 місце — 25 тисяч грн, за 3 місце — 15 тисяч грн. Гранти призначені тільки для покриття частини вартості навчання на програмі MBA in Public Sector та не видаються грошима.

Також пропонують грант на навчання на програмі Ukrainian MBA


Старт: 19 вересня


Безкоштовна вища освіта для людей з інвалідністю

В Академії праці, соціальних відносин і туризму (Київ, Дніпро) є можливість для людей з інвалідністю отримати вищу освіту за магістерською програмою «Фінансування стартап-бізнесу» або на бакалавраті чи магістратурі за спеціальністю «Соціальна робота» за кошти Фонду соціального захисту інвалідів. 

Соціальний працівник — це ініціатор і провідник соціальних змін, який допомагає людині, сім’ям і спільнотам набути максимальної незалежності, захистити свої права, подолати життєві труднощі, зумовлені різними особистими та соціальними обставинами. Реєструйся за посиланням.


Дедлайн: 19 липня


Літературний конкурс «Чудака, їй-богу!»

Конкурс гумористичних творів, заснований журналом «Склянка часу *Zeitglas» з нагоди 130 років від народження Остапа Вишні. Переможців визначать у 4 номінаціях: проза, поезія, есе, нариси. До розгляду приймають і карикатури та інші малюнки гумористичного характеру. 

Умови: твори переможців перекладуть німецькою мовою і надрукують на сторінках журналу «Склянка часу*Zeitglas» у 2019 році.


1 жовтня


Безкоштовний освітній курс
«Створення цифрових інструментів для музеїв»

3 серпня 2019 — освітня платформа Sensorama Academy розпочинає безкоштовний курс «Створення цифрових імерсивних інструментів для музеїв» за підтримки Українського культурного фонду. Метою курсу є ознайомити розробників, дизайнерів, культурологів та 3D-спеціалістів із сучасними принципами, інструментами та програмами створення імерсивних проектів для музеїв, використовуючи методи продуктового дизайну та ітераційної розробки.

Структура курсу включає лекції, воркшопи, лабораторії у форматі онлайн та офлайн заходів, а також виконання домашніх завдань. Тривалість курсу становить 12 тижнів. Заявка для участі та Facebook сторінка Sensorama Academy.


24 липня


Поділитися цією статтею