Куди піти з дітьми на книжковому форумі у Львові? ТОП-5 подій

У Львові розпочався книжковий форум, і тут є цікавинки для найвибагливіших. Серед 700 подій BookForum — 85 дитячих! Можна почаювати з авторами улюблених книжок, взяти участь у квестах, читаннях, дискусіях, перформансах та інтерактивних презентаціях. Усе це відбувається в 30 різних локаціях Львова. На зустрічі з читачами приїхали понад тисячу українських та іноземних учасників. Літературні пригоди тривають з 18 по 22 вересня. Які ж заходи обрати батькам та дітям?

Для юного покоління підготували більш ніж півсотні презентацій новесеньких книжок та проєктів, по одинадцять дискусій та майстер-класів, по три воркшопи, інтеракції та читання. Окрім того, буде презентація-концерт та автограф-сесія.

Воркшопи

Для дітей 5-7 років влаштовують спектакль-квест, який навчить рахувати гроші та розуміти, із чого складається ціна. Для цього використають нові зошити серії «Вмію все!».

Наталія Мусієнко та редакторка дитячих книжок Альона Леонідова розкажуть, як порахувати вартість покупки та перевірити, чи правильно дали решту. Діти приміряють на себе ролі покупців та продавців, потренуються розраховуватися за товари.

Презентація дитячої книжки Оксани Думанської «Миколчині сни» у сполученні з майстер-класом від Катерини Немири.

Оксана Думанська написала чудові оповіді й запропонувала, щоб ілюстрації до цієї книги виконали діти. На допомогу прийшли працівниці бібліотек, які організували учнів з різних шкіл Львова, а Катерина Немира пояснила юним художникам, що таке ілюстрації та як їх виконати. Катерина — скульпторка, письменниця, педагог та авторка власної методи навчання дітей образотворчого мистецтва — проведе майстер-клас для всіх охочих хлопців та дівчат.

«Я НЕ ЧИТАЮ КНИЖОК»:
СТВОРЕННЯ АРТБУКІВ З ДІТЬМИ

22 вересня, 11:00-12:30

Під час майстер-класу діти дізнаються історію походження артбуків та створять власний примірник.

Графічний альбом чи артбук — колекція зображень та ілюстрацій, які зібрані у вигляді альбому під однією обкладинкою. Вміст графічного альбому майже завжди пов’язаний між собою спільною темою — чи то твори окремого образотворчого жанру, чи конкретного художника або фотографа.

До речі, це одна з тих подій форуму, яка супроводжуватиметься жестовою мовою.

Інтерактивні дії

Мотиваційний квест для підлітків за мотивами книжки Олександри Яворівської «Юкі» про хокейного воротаря, українця за походженням Тараса Савчука і його історії про те, як мрія і любов сильніші за цілий букет вроджених хвороб, не сумісних зі спортом.

ТАТУ, ПОЧИТАЙ МЕНІ!
21 вересня, 11:00-11:50

Спілкування з психологинею щодо того, як батькам зацікавити дітей і привити їм любов до читання.

МІСЦЕ: Палац Мистецтв, конференц-зал, Львів, Миколая Коперника вулиця, 17

5 подій для дітей, які супроводжуватимуться перекладом жестовою мовою

 1. «Як не бути колючкою» — гра-розвага-презентація книжки-білінгви «Історії Люсі Робін»
  Двомовна новинка (українською і англійською) для діток віком від 3 до 9 років. «Історії Люсі Робін» — це добрі повчальні історії для дітей про сімейні цінності, про любов, про те, як важливо слухатися батьків, цінувати себе та ближніх, про дружбу, вірність, наполегливість та інше. Подія в програмі.
 2. Квест-презентація серії книжок видавництва «Ранок» і ЛА «BaraBooka» для дітей 9+
  Інтерактивне читання та захоплива гра з авторками Олесею Мамчич, Галиною Ткачук, Ольгою Купріян і Ганною Осадко. Завдяки квесту читачі дізнаються ключові родзинки всіх новинок у серії. Подія в програмі.
 3. Зайчикові читання з письменником Іваном Андрусяком, лауреатом премії імені Лесі Українки
  Іван Андрусяк — відомий український поет, прозаїк, автор багатьох творів для дітей, талановитий літературний критик та перекладач. З 2005 року, після народження молодшої дочки, присвятив себе дитячій літературі. Вірші увійшли до книжки «М’яке і пухнасте». У 2007 році була надрукована повість-казка для дошкільнят і молодших школярів «Стефа і її Чакалка». З 2014 року — головний редактор видавництва «Фонтан казок».
  Подія в програмі.
 4. Жахливі читання в бібліотеці
  Дуже загадкова подія, яку обов’язково має відвідати кожен книгоман.
  Подія в програмі.
 5. Як створити шедевр?
  Знайомство з відомими картинами та скульптурами. Діти виконують завдання, пов’язані з історією створення шедеврів, а у фінальному завданні створюють колективно мистецький твір. Мета воркшопу: показати, що створити мистецький твір може кожна дитина.
  Подія в програмі.

Поділитися цією статтею