До 1 серпня триває прийом заявок на найпрестижнішу національну вчительську премію Global Teacher Prize Ukraine. Це шанс для кожного шкільного вчителя продемонструвати педагогічний хист, відчути впевненість у своїх силах і позмагатися за чверть мільйона гривень. Вчитель може відправити заявку самостійно або його може номінувати будь-хто — учні, колеги, рідні. Переможця оголосять у Всесвітній день вчителя 3 жовтня 2020 року.

Подати заявку на премію або номінувати вчителя

Час номінуватися на «Оскар» для вчителів: секретні поради переможців Global Teacher Prize Ukraine

Чому саме вчителі — супергерої та ключ до змін у країні, лайфхаки від переможців та інсайти журі премії — читайте в статті, якою ми розпочали цей сезон премії.


5 причин подати заявку на Global Teacher Prize Ukraine 2020

Головну нагороду премії недарма називають вчительським Оскаром — статуетка така ж золота і красива, а визнання таке ж престижне й гучне. Та окрім переможного призу, премія має спеціальні номінації від партнерів. Тож ось 5 найпереконливіших причин подати заявку на Global Teacher Prize Ukraine в останню мить.


Як «хакнути» Global Teacher Prize Ukraine

Питання, яке зараз цікавить вчителів — агентів змін: як же «хакнути» премію Global Teacher Prize Ukraine. Як заповнити анкету так, щоб потрапити до ТОП-10 фіналістів премії? Скільки та про що варто написати, а про що — змовчати, щоб ваша заявка перемогла, розповідає Юлія Чернова. За час своєї роботи над проєктом вона поріднилася з телефоном та провела тисячі розмов на тему премії.


Наталя Кідалова: Хороший вчитель — як садівник: дає кожному час вирости і розкритися

5 жовтня Україна дізналася ім’я переможниці Global Teacher Prize Ukraine 2019. Нею стала Наталя Кідалова з Мелітополя, яка вже 23 роки працює в школі, де й сама навчалася. Викладає англійську, українську мову і літературу. З Наталею ми зустрілися вранці наступного дня після церемонії нагородження, щоб поговорити про дітей, професію вчителя та ставлення до помилок.


Global Teacher Prize Ukraine: Які вони, вчителі майбутнього?

Зіркова година на Всесвітній день вчителя настала не лише для переможниці Наталі Кідалової, а й для всієї топ-десятки Global Teacher Prize Ukraine. На нагородженні премії в Національній опері України вони приймали вітання та бажали всім вчителям України почуватися важливими. І не лише на професійне свято, а щодня.

Подати заявку на премію або номінувати вчителя
Поділитися цією статтею
Автор: