Звісно, без батьків та вчителів гаджети нічого не варті. Але є такі «провідники в майбутнє», які змінюють сам процес навчання. Наприклад, AR/VR дають змогу все пізнавати через діяльність: вимірювати зуби акули, мандрувати в космосі, досліджувати поведінку динозавра.

Репетитор у смартфоні: Як голосовий помічник підготує до ЗНО

 «Голос майбутнього» (як його звуть експерти) — персональний голосовий консультант відкриває нові можливості для опанування нових тем та самоконтролю в цікавій формі вікторин і тестів. Він відповідає на запитання, виконує доручення з організації навчального процесу та пошуку інформації. Чи буде такий освітній інструмент у кожному домі, де зростає школяр?


Нові тренди віртуальної та доповненої реальності, що чекають на нас уже завтра

Нові технології допомагають школярам створювати віртуальні світи, набувати унікальних навичок та занурюватися в кожну тему, немов переноситися в інші історичні часи, на інші материки та планети. Таких глибоких вражень від вивченого матеріалу в дітей ще ніколи не було!


Віртуальна та доповнена реальність: як нові технології надихають вчитися

У цифрову епоху сучасні діти мають безліч можливостей для розвитку та навчання. Завдяки AR/VR діти можуть безпечно тренуватися в тому, до чого раніше через ризик не мали доступу: проводити досліди з хімічними речовинами, керувати спорткарами та шатлами, робити хірургічні операції. Таке навчання, як з’ясували вчені, більш результативне і не дає учням відволікатися.


Три відкриття, які невдовзі перевернуть освіту

Очільниця «Освіторії» Зоя Литвин розповідає про відкриття нейробіологів та генетиків, які досліджують здатність людей вчитися. Як людство сприйме відкриття, що нашу успішність у вивченні певних наук на 70 % визначає генетична схильність? Чи стануть частиною навчального процесу… аналізи?


Robobus: як працює IT-школа на колесах

Robobus — ІТ-школа на колесах  — просто напхана сучасними технологіями, роботами та штучним інтелектом. Тут діти пізнають світ через роботів: фізичні процеси, закони, які можна застосувати в житті. Чого ще робот може навчити учня?

Поділитися цією статтею