Дитячий офіс: як створити стильне робоче місце учня вдома

Агов, батьки! Ви вже почали зворотний відлік? До 1 вересня лишилося кілька днів. Саме час узятися за облаштування зручного і стильного робочого місця дитини вдома. «Освіторія» пропонує 6 креативних ідей для дитячого офісу, який точно надихатиме вашого учня на ефективне навчання.

1. Приборкати канцелярський хаос

Ви напевне вже придбали ту 1000 і 1 річ, необхідну кожному учневі в школі — олівці, маркери, лайнери, а ще стікери, ручки та всіляку іншу дрібноту, яку ви потім будете знаходити в найнесподіваніших місцях домівки. Щоб цього не сталося, пропонуємо смарт-рішення: закріпіть на стіні перед столом або збоку відерця, банки чи інші місткості — з ними дитина зможе зручно і красиво упорядкувати всю свою канцелярію.

2. Планувати кожен день

Навички планування і тайм-менеджменту — серед тих, що точно знадобляться вашій дитині в дорослому житті, тож чому б не почати розвивати їх зі школи. Але забудьте про недолугі розклади уроків — вам потрібні стильні та креативні планери, у які дитина зможе занести не лише розпорядок дня, а й маленькі щоденні цілі, нагадуватиме собі робити приємні дрібнички рідним і рефлексуватиме про пережиті за день емоції. Це може бути навіть велетенський настінний календар справ, який ви з дитиною можете намалювати разом.

3. Створити гарний настрій

Мудборд напевно є в кожного графічного дизайнера чи фотографа — цей корисний інструмент допомагає візуалізувати ідею чи проєкт. Та хто сказав, що діти менш творчі? Повісьте мудборд недалеко від робочого столу, і за кілька днів побачите там колаж з улюблених листівок, смішних записок, модних пінів та ще всякої всячини, якою цікавиться ваша дитина. Хтозна, можливо там колись з’явиться і ваше фото:)

4. Стіна творчості

Стіна для малювання крейдою — проста і геніальна ідея для дитячого робочого місця. По-перше, можна не користуватися чернетками. По-друге, це ж ціла стіна для свободи творчості — можна малювати, писати to-do lists або просто рейдати! Таке покриття наносять або фарбою, або його можна наклеїти як шпалери.

5. Мотивація на щодень

Робоче місце має надихати і мотивувати в найскладніші моменти — коли треба змусити себе зробити домашнє завдання. Допоможіть своєму розумнику — хай мотиваційний постер над столом щодня нагадує йому, що він супергерой! Можна обрати із сотні відомих і влучних фраз, а можна вигадати ексклюзивне мотиваційне мотто саме для вашої дитини.

6. Формат фотосушки

Психологи в один голос стверджують, що для формування самовпевненості дитини їй обов’язково треба мати місце для демонстрації результатів своєї роботи. Чому б не використати простий і модний формат фотосушки: натягнути крафтову мотузку на вікні чи біля ліжка і купити кольорові декоративні прищіпки. Так дитина зможе чіпляти свої малюнки та витвори і влаштовувати тимчасові мистецькі виставки у власній кімнаті.

Поділитися цією статтею