Цьогоріч в Україні вдруге святкуватимуть День батька. Привітати всіх тат із професійним святом можна і навіть необхідно 21 червня. А перед тим ще й надихнутись історіями чоловіків, для яких усвідомлене батьківство — стиль життя. І які присвячують вихованню дітей не менше часу та душевних сил, ніж матусі.
Не перекладайте виховання на дружину: зворушливий блог молодого тата
Познайомтесь, наш молодий супертато Олександр Русанов, який після народження первістка-донечки надихнувся вести блог у Telegram про всі маленькі та великі радощі й труднощі батьківства з чоловічої точки зору. Його зворушливі історії про вагітність дружини, пологи, відповідальне батьківство не залишать байдужими. А ще Саша створює неймовірні стікери з емоціями доньки:)
Сергій Бабкін: Професія — Тато
Як не стати татом-привидом, навіть якщо ти — суперзайнятий чолов’яга? Як перевантаженим роботою батькам знаходити достатньо часу на дітей, не втратити з ними зв’язок та отримувати кайф від батьківства? Чого має навчити дітей саме батько? У чому різниця між «виховувати дитину» і «допомагати дитині вирости»? Одкровення знаного артиста для «Освіторії».
10 зворушливих фото татусів з малюками
Той випадок, коли краще дивитися, ніж читати! Світлини татусів та дітлахів з усього світу, які розчулять навіть найхолодніше серденько. А у вас є улюблені фотографії з татусями, ще коли ви були зовсім маленькими? Саме час погортати старі фото:)
#БлогТатуся: Найкраще, що може трапитися з тобою в сорок
«Якби більше наших чоловіків були присутні при пологах, поваги до дружин і матерів у нашій країні було б значно більше», — вважає Владислав Івченко. Він став батьком у віці сорока й каже, що цей зважений крок подарував такі відчуття, наче це вступ до омріяного вишу. Звісно, до «вступу» ретельно готувався разом із дружиною: разом пройшли випробування жіночою консультацією в державній поліклініці, де його дружині регулярно нагадували про її вік, потім разом збирали речі до пологового і народжували теж разом! Чудова історія від письменника.
Як розкрити таланти дитини? Лайфхаки багатодітного тата Олега Скрипки
Допоки вчені з усього світу б’ються над загадкою, чи існують «ген інтелекту» та «ген геніальності», український рок-гігант Олег Скрипка розмірковує на тему обдарованості й дитячих талантів, спираючись на досвід багатодітного татуся. Чи до снаги батькам зростити дитину «талановитою», чи талант — це вроджене? Як бути хорошими батьками в епоху цифрових технологій, коли роль вихователів підступно перетягують на себе гаджети?