Пропонуємо літній відпочинок для різних смаків та вподобань — для тих, хто хоче ближче познайомитися із сучасною культурою, сходити кудись із дітьми, друзями чи батьками, розслабитися і забути про все на світі або ж зайнятися саморозвитком. Ось варіанти, як можна провести час на вихідних 4–5 серпня.


Дітям буде особливо цікаво тут:


Майстерня можливостей (для дітей від 15 років з особливостями розвитку)

Під час заняття учасники продовжать свої спостереження за природними стихіями, цього разу фокусуючись на повітрі. Гості арт-центру обговорять та намалюють різні види хмар, а також інші явища, які відбуваються в небі.


Літклуб Букмоль: Серце у пляшці

«Серце у пляшці» – це історія про маленьку дівчинку та її втрату, про уяву та фантазію, про вміння долати труднощі та співпереживати. Історія, яка безсумнівно заслуговує на те, щоб її читали та осмислювали як у розмові, так і на творчому майстер-класі.


Запишіть дитину на літній табір Zelenka Day Care

У цьому таборі діти займатимуться йогою, ліпкою, аплікацією, малюванням, матимуть заняття з логопедом тощо.


Батькам варто відвідати:


Зустріч МамаWOW. Арт-сніданок з художницею Євгенією Четвертак

Євгенія розповість, як навчитися і навчити бачити прекрасне в усьому і цінувати шедеври світового рівня. А на маленьких гостей чекає захопливий майстер-клас з розпису ваз.


Людина та її цілі. Інструкція використання

Для власної самореалізації необхідно навчитися ставити цілі, і не важливо, у якій сфері — батьківство, кар’єрне зростання чи педагогіка.


Ніч кіно Стенлі Кубрика

4 серпня в кінотеатрі «Кінопанорама» пройде показ одразу чотирьох фільмів Стенлі Кубрика — таке не варто пропускати.


Саморозвиток для освітян


Покрокова інструкція з відкриття дитячого клубу/центру розвитку

Скласти концепцію центру від «А» до «Я» допоможе цей тренінг, після завершення якого ви станете сертифікованим спеціалістом з готовим бізнес-планом для створення власного навчального центру.


Методи арт-терапії в психологічній роботі з дітьми

Це вже третій семінар циклу заходів, присвячених вивченню методів арт-терапії. Цього разу обговорюватимуться питання роботи із замкнутими в собі дітьми.


Для старшої вікової групи


EQ camp 55+ “Третій вік”

Ми хочемо бачити наших батьків радісними. Чому б не влаштувати їм відпочинок на природі в екоготелі в Карпатах?


Для всієї сім’ї


Арт-мандрівка. Америка. Поп-арт

Спробуйте себе в ролі Енді Воргола чи Роя Ліхтенштейна і створіть свій поп-артовий портрет, де головним героєм будете саме ви. Захід підходить як дорослим, так і дітям.


Олександра Морозова – Благодійний концерт

Цієї суботи в Х.Л.А.М.і буде звучати музика Олександри Морозової – київської композиторки та піаністки. Усі зібрані кошти будуть передані на лікування чотирирічної Василини Бурліної з діагнозом мієлодиспластичний синдром.

Поділитися цією статтею